Ekskluzywny kurczak wyboru koloru

"Ja gram fuksją." "Wybieram kocią żółć."
1 opinia
  • wydanie polskie
Po międzynarodowym sukcesie Kurczaka pierwszego gracza, zgodnie z Waszymi sugestiami, do oferty powraca Ekskluzywny kurczak wyboru koloru w wersji polskiej!To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich niezdecydowanych graczy. Jeśli Wasz stół spływa czerwienią podczas przydzielania koloru lub zapowiada się, że rozgrywka potrwa dodatkową godzinę przez konflikt o indygo, to rozważcie zakup!Ekskluzywny kurczak wyboru koloru występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Jednak nie martwcie się, nie macie możliwości wyboru koloru ekskluzywnego kurczaka wyboru koloru!Wykaż się refleksem, zadźwiękuj kurą i ogłoś swój kolor gracza!
5000
999
-80%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Po międzynarodowym sukcesie Kurczaka pierwszego gracza, zgodnie z Waszymi sugestiami, do oferty powraca Ekskluzywny kurczak wyboru koloru w wersji polskiej!

To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich niezdecydowanych graczy. Jeśli Wasz stół spływa czerwienią podczas przydzielania koloru lub zapowiada się, że rozgrywka potrwa dodatkową godzinę przez konflikt o indygo, to rozważcie zakup!

Ekskluzywny kurczak wyboru koloru występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Jednak nie martwcie się, nie macie możliwości wyboru koloru ekskluzywnego kurczaka wyboru koloru!

Wykaż się refleksem, zadźwiękuj kurą i ogłoś swój kolor gracza!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • ekskluzywny kurczak wyboru koloru

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ekskluzywny kurczak wyboru koloru

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie