Ekskluzywny kurczak wyboru koloru

"Ja gram fuksją." "Wybieram kocią żółć."
3 opinie
  • wydanie polskie
Po międzynarodowym sukcesie Kurczaka pierwszego gracza, zgodnie z Waszymi sugestiami, do oferty powraca Ekskluzywny kurczak wyboru koloru w wersji polskiej! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich niezdecydowanych graczy. Jeśli Wasz stół spływa czerwienią podczas przydzielania koloru lub zapowiada się, że rozgrywka potrwa dodatkową godzinę przez konflikt o indygo, to rozważcie zakup! Ekskluzywny kurczak wyboru koloru występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Jednak nie martwcie się, nie macie możliwości wyboru koloru ekskluzywnego kurczaka wyboru koloru! Wykaż się refleksem, zadźwiękuj kurą i ogłoś swój kolor gracza!
50,00
9,99
-80%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Po międzynarodowym sukcesie Kurczaka pierwszego gracza, zgodnie z Waszymi sugestiami, do oferty powraca Ekskluzywny kurczak wyboru koloru w wersji polskiej!

To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich niezdecydowanych graczy. Jeśli Wasz stół spływa czerwienią podczas przydzielania koloru lub zapowiada się, że rozgrywka potrwa dodatkową godzinę przez konflikt o indygo, to rozważcie zakup!

Ekskluzywny kurczak wyboru koloru występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Jednak nie martwcie się, nie macie możliwości wyboru koloru ekskluzywnego kurczaka wyboru koloru!

Wykaż się refleksem, zadźwiękuj kurą i ogłoś swój kolor gracza!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • ekskluzywny kurczak wyboru koloru

Recenzje

4.67
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ekskluzywny kurczak wyboru koloruWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie