Feldherr Gąbka na elementy gry Wielki mur

Gąbka na akcesoria i figurki do gry
Podziel się swoją opinią
  Gąbka na elementy gry planszowej Wielki mur. Zestaw zawiera:2 tacki piankowe (na 48 figurek każda)2 piankowe nakładkiKażda z 96 figurek z gry podstawowej otrzymuje swoją własną przegródkę. Nie jest ważne czy to Kleryk, czy Włócznia - dzięki precyzyjnie dopasowanemu krojowi, wszystkie figurki ściśle do siebie przylegają. Nawet podczas transportu przez stepy Północy figurki nie będą się ślizgać i nie będą się o siebie obijać. Miękka, drobno porowata pianka chroni filigranowe części, takie jak lance i łuki, przed odłamaniem. Modele są również chronione przed zadrapaniami i odpryskami farby.Aby posortować materiały do gry, takie jak karty, żetony i barykady, użyj oryginalnych plastikowych wkładek z gry podstawowej. Wszystkie karty posiadają również ochronne etui.Na plastikowych wkładkach można przechowywać Planszę Gry, Ekrany Gracza, arkusze naklejek i Księgę Zasad.Dołączone do zestawu piankowe nakładki dopełniają całości. Dzięki nim podczas transportu żadna figurka nie wypadnie z wkładki i nie będzie obijać się o wieko pudełka z grą planszową.Piankowa podstawka ma wymiary: 295 mm x 295 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).
  Wydawca:
  Feldherr
  14495

  Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w piątek


  Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Gąbka na elementy gry planszowej Wielki mur. Zestaw zawiera:

  • 2 tacki piankowe (na 48 figurek każda)
  • 2 piankowe nakładki

  Każda z 96 figurek z gry podstawowej otrzymuje swoją własną przegródkę. Nie jest ważne czy to Kleryk, czy Włócznia - dzięki precyzyjnie dopasowanemu krojowi, wszystkie figurki ściśle do siebie przylegają. Nawet podczas transportu przez stepy Północy figurki nie będą się ślizgać i nie będą się o siebie obijać. Miękka, drobno porowata pianka chroni filigranowe części, takie jak lance i łuki, przed odłamaniem. Modele są również chronione przed zadrapaniami i odpryskami farby.

  Aby posortować materiały do gry, takie jak karty, żetony i barykady, użyj oryginalnych plastikowych wkładek z gry podstawowej. Wszystkie karty posiadają również ochronne etui.

  Na plastikowych wkładkach można przechowywać Planszę Gry, Ekrany Gracza, arkusze naklejek i Księgę Zasad.

  Dołączone do zestawu piankowe nakładki dopełniają całości. Dzięki nim podczas transportu żadna figurka nie wypadnie z wkładki i nie będzie obijać się o wieko pudełka z grą planszową.

  Piankowa podstawka ma wymiary: 295 mm x 295 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 2 tacki piankowe
  • 2 piankowe nakładki
  Waga:
  100 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Feldherr Gąbka na elementy gry Wielki mur

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie