Gamegenic: Card Dividers - Multicolor

10 różnokolorowych przekładek
2 opinie
  CZYM SĄ FLEX CARD DIVIDERS?Odporne i wytrzymałe przekładki do kart, które uporządkują niemal każdą talię. Ten zestaw składa się z przekładek w 10 różnych, intensywnych kolorach, aby zapewnić maksymalną organizację.INNOWACJASkładane zakładki: prawdopodobnie są to pierwsze przekładki na rynku, które faktycznie dzielą! Zakładki mają większą wysokość, dzięki czemu wystają ze stosu kart, zapewniając dużo lepszą widoczność niż pozostałe przekładki. Elastyczna linia zgięcia gwarantuje, że żadna z kart nie zostanie uszkodzona w trakcie zamykania pudełka. Zakładka zwyczajnie złoży się na bok i rozłoży, gdy pudełko zostanie ponownie otwarte. Dzięki dodatkowej linii zgięcia na boku, zakładka sprawdza się również przy ładowaniu od boku.CECHY Zestaw wielokolorowy: zawiera 10 różnokolorowych przekładek  10 różnych, intensywnych kolorów pasujących do barw wszystkich produktów Deck Holder i Side Holder  Boczne zgięcie pasuje również do pudełek ładowanych od boku Możliwość oznaczania odpowiednimi długopisami i markerami  Wykonane z wytrzymałego polipropylenu  Brak związków kwasowych. Bez domieszek polichlorku winyluwww.gamegenic.com 
  Wydawca:
  Gamegenic
  850

  Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w poniedziałek


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  CZYM SĄ FLEX CARD DIVIDERS?

  Odporne i wytrzymałe przekładki do kart, które uporządkują niemal każdą talię. Ten zestaw składa się z przekładek w 10 różnych, intensywnych kolorach, aby zapewnić maksymalną organizację.

  INNOWACJA

  Składane zakładki: prawdopodobnie są to pierwsze przekładki na rynku, które faktycznie dzielą! Zakładki mają większą wysokość, dzięki czemu wystają ze stosu kart, zapewniając dużo lepszą widoczność niż pozostałe przekładki. Elastyczna linia zgięcia gwarantuje, że żadna z kart nie zostanie uszkodzona w trakcie zamykania pudełka. Zakładka zwyczajnie złoży się na bok i rozłoży, gdy pudełko zostanie ponownie otwarte. Dzięki dodatkowej linii zgięcia na boku, zakładka sprawdza się również przy ładowaniu od boku.

  CECHY 

  • Zestaw wielokolorowy: zawiera 10 różnokolorowych przekładek  
  • 10 różnych, intensywnych kolorów pasujących do barw wszystkich produktów Deck Holder i Side Holder  
  • Boczne zgięcie pasuje również do pudełek ładowanych od boku 
  • Możliwość oznaczania odpowiednimi długopisami i markerami  
  • Wykonane z wytrzymałego polipropylenu  
  • Brak związków kwasowych. Bez domieszek polichlorku winylu

  www.gamegenic.com 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 10 podziałek do pudełek na karty
  Waga:
  50 g

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 2 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gamegenic: Card Dividers - Multicolor

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie