Gamers Grass: Bases Round - Highland 40 mm (5 szt.)

Gotowe podstawki do Twoich figurek
Podziel się swoją opinią
  Chcesz mieć doskonale wykończone podstawki, ale nie masz czasu lub po prostu nie czujesz się na siłach, by sam się tym zająć? Na szczęście są Battle Ready Bases od Gamers Grass. Gotowe, odpowiedniej wielkości podstawki do każdej armii!  Zestaw Bases Round - Highland zawiera pięć okrągłych, gotowych na Twoje figurki podstawek w klimacie śródziemnomorskim o szerokości czterdziestu milimetrów. Gęsta trawa wzbogacona o żółte kwiaty oraz skaliste podłoże będą pasować do wszelakich rozgrywek, zarówno w antyku, jak i w odległej przyszłości. 
  Wydawca:
  Gamers Grass
  75,95

  Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Chcesz mieć doskonale wykończone podstawki, ale nie masz czasu lub po prostu nie czujesz się na siłach, by sam się tym zająć? Na szczęście są Battle Ready Bases od Gamers Grass. Gotowe, odpowiedniej wielkości podstawki do każdej armii! 

  Zestaw Bases Round - Highland zawiera pięć okrągłych, gotowych na Twoje figurki podstawek w klimacie śródziemnomorskim o szerokości czterdziestu milimetrów. Gęsta trawa wzbogacona o żółte kwiaty oraz skaliste podłoże będą pasować do wszelakich rozgrywek, zarówno w antyku, jak i w odległej przyszłości. 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 5 okrągłych podstawek o średnicy 40 mm
  Waga:
  100 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gamers Grass: Bases Round - Highland 40 mm (5 szt.)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie