Gamers Grass: Bases Round - Temple 40 mm (5 szt.)

Gotowe podstawki do Twoich figurek
Podziel się swoją opinią
  Chcesz mieć doskonale wykończone podstawki, ale nie masz czasu lub po prostu nie czujesz się na siłach, by sam się tym zająć? Na szczęście są Battle Ready Bases od Gamers Grass. Gotowe, odpowiedniej wielkości podstawki do każdej armii!  Zestaw Bases Round - Temple zawiera pięć okrągłych, gotowych na Twoje figurki podstawek w klimacie prastarych ruin o szerokości czterdziestu milimetrów. Fragmenty płaskorzeźb, kolumn oraz chodników zdobiących niegdyś bogate świątynie czy domy majętnych senatorów teraz porastają mchem i popadają w jeszcze większą ruinę. W niektórych miejscach zadomowiły się nawet trawy. Podstawki znakomicie spełnią się przy fantastycznych bitwach w starożytnym świecie. 
  Wydawca:
  Gamers Grass
  75,95

  Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Chcesz mieć doskonale wykończone podstawki, ale nie masz czasu lub po prostu nie czujesz się na siłach, by sam się tym zająć? Na szczęście są Battle Ready Bases od Gamers Grass. Gotowe, odpowiedniej wielkości podstawki do każdej armii! 

  Zestaw Bases Round - Temple zawiera pięć okrągłych, gotowych na Twoje figurki podstawek w klimacie prastarych ruin o szerokości czterdziestu milimetrów. Fragmenty płaskorzeźb, kolumn oraz chodników zdobiących niegdyś bogate świątynie czy domy majętnych senatorów teraz porastają mchem i popadają w jeszcze większą ruinę. W niektórych miejscach zadomowiły się nawet trawy. Podstawki znakomicie spełnią się przy fantastycznych bitwach w starożytnym świecie. 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 5 okrągłych podstawek o średnicy 40 mm
  Waga:
  100 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gamers Grass: Bases Round - Temple 40 mm (5 szt.)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie