GeekGaming: Base Ready - Grimdark Tomb World (200 g)

Gotowa mieszanka do makiet, dioram, podstawek
Podziel się swoją opinią
  W ponurej ciemności dalekiej przyszłości jest tylko wojna. Tym razem GeekGaming stworzyła posypkę dla fanów Nekronów. Dzięki Base Ready - Grimdark Tomb World będziesz w stanie odtworzyć na Swojej podstawce klimat uśpionych grobowych planet tych pradawnych obcych.  Base Ready to seria, która ułatwia dopasowanie podłoża do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni produkt, a będzie on zawierał wszystko, czego potrzebujesz na podstawkach w danym regionie od piasku po trawę czy kamienie lub kryształy. Zaoszczędź czas na podstawkowaniu! Base Ready to elementy, które idealnie urozmaicą każdą scenerię, zarówno w dekoracji pojedynczych podstawek na figurki, jak i całych makiet, dioram i pól bitew.
  Wydawca:
  GeekGaming
  31,95

  Dostępnych 31 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  W ponurej ciemności dalekiej przyszłości jest tylko wojna. Tym razem GeekGaming stworzyła posypkę dla fanów Nekronów. Dzięki Base Ready - Grimdark Tomb World będziesz w stanie odtworzyć na Swojej podstawce klimat uśpionych grobowych planet tych pradawnych obcych. 

  Base Ready to seria, która ułatwia dopasowanie podłoża do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni produkt, a będzie on zawierał wszystko, czego potrzebujesz na podstawkach w danym regionie od piasku po trawę czy kamienie lub kryształy. Zaoszczędź czas na podstawkowaniu! Base Ready to elementy, które idealnie urozmaicą każdą scenerię, zarówno w dekoracji pojedynczych podstawek na figurki, jak i całych makiet, dioram i pól bitew.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pojemnik 200 g
  Kod producenta:
  GGS-BR-GRIMDARK

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GeekGaming: Base Ready - Grimdark Tomb World (200 g)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również