GeekGaming: Base Ready - Rugged Fields (130 g)

Gotowa mieszanka do makiet, dioram, podstawek
Podziel się swoją opinią
  Nierówne, pokryte kamieniami pole często stawało się miejscem potyczek. Teraz, dzięki Base Ready - Rugged Fields i Ty będziesz mógł dodać ten typ terenu do Swoich podstawek, zarówno tych z teraźniejszości, jak i tych z bardziej fantazyjnych miejsc. Base Ready to seria, która ułatwia dopasowanie podłoża do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni produkt, a będzie on zawierał wszystko, czego potrzebujesz na podstawkach w danym regionie od piasku po trawę czy kamienie lub kryształy. Zaoszczędź czas na podstawkowaniu! Base Ready to elementy, które idealnie urozmaicą każdą scenerię, zarówno w dekoracji pojedynczych podstawek na figurki, jak i całych makiet, dioram i pól bitew.
  Wydawca:
  GeekGaming
  Kod producenta:
  GGS-BR-RFIELDS
  38,95

  Dostępnych 17 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Nierówne, pokryte kamieniami pole często stawało się miejscem potyczek. Teraz, dzięki Base Ready - Rugged Fields i Ty będziesz mógł dodać ten typ terenu do Swoich podstawek, zarówno tych z teraźniejszości, jak i tych z bardziej fantazyjnych miejsc.

  Base Ready to seria, która ułatwia dopasowanie podłoża do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni produkt, a będzie on zawierał wszystko, czego potrzebujesz na podstawkach w danym regionie od piasku po trawę czy kamienie lub kryształy. Zaoszczędź czas na podstawkowaniu! Base Ready to elementy, które idealnie urozmaicą każdą scenerię, zarówno w dekoracji pojedynczych podstawek na figurki, jak i całych makiet, dioram i pól bitew.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pojemnik 130 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń GeekGaming: Base Ready - Rugged Fields (130 g)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie