Komplet Kości Citadel - 12mm - Oczka - Różne Kolory

Zestaw 20 kości K6
6 opinii
  Turlać! Turlać! Czy istnieje przyjemniejszy dźwięk od odgłosu dwudziestu K6 turlających się po blacie, by zadecydować o kierunku w jakim potoczy się bitwa? Pewnie istnieje, ale po co szukać, skoro Komplet Kości Citadel jest zawsze pod ręką?Ten uniwersalny zestaw dwudziestu K6 o mniejszych rozmiarach (12mm) niż standardowe kości spotykane w grach, z czaszką wytłoczoną w miejscu 1 (rzucanie jedynek przeważnie kończy się porażką, a ta - śmiercią - stąd czaszka - symbol śmierci - efekt wyrzucenia 1 na kości) jest podstawowym elementem wyposażenia każdego fana gier bitewnych.Kostki umieszczone są w przezroczystej kostce (kostkocepcja?) z zatrzaskiem, która chroni je przed zagubieniem i żywiołami.
  Wydawca:
  Games Workshop
  2495

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Turlać! Turlać! Czy istnieje przyjemniejszy dźwięk od odgłosu dwudziestu K6 turlających się po blacie, by zadecydować o kierunku w jakim potoczy się bitwa? Pewnie istnieje, ale po co szukać, skoro Komplet Kości Citadel jest zawsze pod ręką?

  Ten uniwersalny zestaw dwudziestu K6 o mniejszych rozmiarach (12mm) niż standardowe kości spotykane w grach, z czaszką wytłoczoną w miejscu 1 (rzucanie jedynek przeważnie kończy się porażką, a ta - śmiercią - stąd czaszka - symbol śmierci - efekt wyrzucenia 1 na kości) jest podstawowym elementem wyposażenia każdego fana gier bitewnych.

  Kostki umieszczone są w przezroczystej kostce (kostkocepcja?) z zatrzaskiem, która chroni je przed zagubieniem i żywiołami.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 20 kostek sześciennych
  Waga:
  70 g
  Zestawy dostępne są w różnych kolorach, niestety nie możemy dać gwarancji, że upragniony kolor jest aktualnie na stanie i możemy go wysłać. Dlatego prosimy o podanie w komentarzu wyczerpujących informacji co do preferencji kolorystycznych i instrukcji, czy mamy realizować zamówienie w przypadku braku upragnionych barw.

  Recenzje

  4.83
  na podstawie 6 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet Kości Citadel - 12mm - Oczka - Różne Kolory  Najbardziej przydatne recenzje

  Varthollkur

  Liczba recenzji: 49

  Najladniejsze kosci na rynku


  Krzysiek

  Liczba recenzji: 155

  Jak dla mnie ideał :)

  Świetne kości - małe, ale nie za małe, więc idealnie nadają się do wszelkich gier gdzie używa się kości garściami. U mnie goszczą na stole przy każdej partii Eldritch Horror i Zombicide.


  HadesEye

  Liczba recenzji: 73

  Jak dla mnie ideał :)

  Świetny zestaw kości za naprawde małe pieniądze.
  Idealnie nadają się do gier takich jak Shadowrun czy Eldritch/Arkham Horror. Cały zestaw mieści się w jednej dłoni, co sprawia że nawet rzuty 20 koścmi nie stanowią żadnego problemu.

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie