Komplet Kości Citadel - 12mm - Oczka - Różne Kolory

Zestaw 20 kości K6
5 opinii
  Turlać! Turlać! Czy istnieje przyjemniejszy dźwięk od odgłosu dwudziestu K6 turlających się po blacie, by zadecydować o kierunku w jakim potoczy się bitwa? Pewnie istnieje, ale po co szukać, skoro Komplet Kości Citadel jest zawsze pod ręką?Ten uniwersalny zestaw dwudziestu K6 o mniejszych rozmiarach (12mm) niż standardowe kości spotykane w grach, z czaszką wytłoczoną w miejscu 1 (rzucanie jedynek przeważnie kończy się porażką, a ta - śmiercią - stąd czaszka - symbol śmierci - efekt wyrzucenia 1 na kości) jest podstawowym elementem wyposażenia każdego fana gier bitewnych.Kostki umieszczone są w przezroczystej kostce (kostkocepcja?) z zatrzaskiem, która chroni je przed zagubieniem i żywiołami.
  Wydawca:
  Games Workshop
  2495

  store

  Dostępnych 15 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w czwartek


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Turlać! Turlać! Czy istnieje przyjemniejszy dźwięk od odgłosu dwudziestu K6 turlających się po blacie, by zadecydować o kierunku w jakim potoczy się bitwa? Pewnie istnieje, ale po co szukać, skoro Komplet Kości Citadel jest zawsze pod ręką?

  Ten uniwersalny zestaw dwudziestu K6 o mniejszych rozmiarach (12mm) niż standardowe kości spotykane w grach, z czaszką wytłoczoną w miejscu 1 (rzucanie jedynek przeważnie kończy się porażką, a ta - śmiercią - stąd czaszka - symbol śmierci - efekt wyrzucenia 1 na kości) jest podstawowym elementem wyposażenia każdego fana gier bitewnych.

  Kostki umieszczone są w przezroczystej kostce (kostkocepcja?) z zatrzaskiem, która chroni je przed zagubieniem i żywiołami.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 20 kostek sześciennych
  Waga (kg):
  0.07
  Zestawy dostępne są w różnych kolorach, niestety nie możemy dać gwarancji, że upragniony kolor jest aktualnie na stanie i możemy go wysłać. Dlatego prosimy o podanie w komentarzu wyczerpujących informacji co do preferencji kolorystycznych i instrukcji, czy mamy realizować zamówienie w przypadku braku upragnionych barw.

  5.00
  na podstawie 5 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet Kości Citadel - 12mm - Oczka - Różne Kolory

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie