Komplet kości: Elfickie - Kobaltowo-srebrne

Magia Elfów na Twojej dłoni
Podziel się swoją opinią
  Kości RPG Elfickie Kobaltowo Srebrne Oto zestaw kości dla prawdziwych miłośników fantasy! Z jednej strony, dzięki wyrafinowanym zdobieniom elfickich run, przywołuje na myśl stylistykę klasycznych przygód i opowieści, które wspominamy z rozrzewnieniem. Z drugiej, srebrne malowanie na kobaltowym tle kreuje obraz światów przepełnionych magią i potężnymi istotami. Idealne dla epickich przygód! Jako jeden z naszych pierwszych stworzonych przez nas wzorów, Kości RPG Elfickie zaczynają kolejny etap władania naszą ofertą. Ich eleganckie piękno i pełne dostojeństwa grawerunki są pięknie dopełnione przez nowy zestaw kolorów. Doskonale sprawdzą się w Twojej kolekcji i podczas Twoich sesji!   Magia Elfów Arsenał zaklęć — Zestaw zawiera 7 elementów: K4, K6, K8, K10, K12, K20, oraz K100. Wyższa magia — Tło kostek jest kobaltowe, a zdobienia są srebrne. Elegancja prostoty — Czcionka cyfr jest stylizowana na elfickie pismo, z łagodnymi falistymi ogonkami i akcentami. Elfickie runy — na ściankach oprócz delikatnych cyfr widnieją także napisy runiczne w prastarym języku elfów. Pozwolenie Najwyższej Rady — Kości RPG Elfickie Kobaltowo-srebrne produkowane są na licencji udzielonej nam przez Najwyższą Radę Czarodziejek i Czarodziejów, po ponad dekadzie rozpatrywania wniosku.
  Wydawca:
  Q-Workshop
  88,95

  Dostępnych 12 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Kości RPG Elfickie Kobaltowo Srebrne

  Oto zestaw kości dla prawdziwych miłośników fantasy! Z jednej strony, dzięki wyrafinowanym zdobieniom elfickich run, przywołuje na myśl stylistykę klasycznych przygód i opowieści, które wspominamy z rozrzewnieniem. Z drugiej, srebrne malowanie na kobaltowym tle kreuje obraz światów przepełnionych magią i potężnymi istotami. Idealne dla epickich przygód!

  Jako jeden z naszych pierwszych stworzonych przez nas wzorów, Kości RPG Elfickie zaczynają kolejny etap władania naszą ofertą. Ich eleganckie piękno i pełne dostojeństwa grawerunki są pięknie dopełnione przez nowy zestaw kolorów. Doskonale sprawdzą się w Twojej kolekcji i podczas Twoich sesji!

   

  Magia Elfów

  • Arsenał zaklęć — Zestaw zawiera 7 elementów: K4, K6, K8, K10, K12, K20, oraz K100.
  • Wyższa magia — Tło kostek jest kobaltowe, a zdobienia są srebrne.
  • Elegancja prostoty — Czcionka cyfr jest stylizowana na elfickie pismo, z łagodnymi falistymi ogonkami i akcentami.
  • Elfickie runy — na ściankach oprócz delikatnych cyfr widnieją także napisy runiczne w prastarym języku elfów.
  • Pozwolenie Najwyższej Rady — Kości RPG Elfickie Kobaltowo-srebrne produkowane są na licencji udzielonej nam przez Najwyższą Radę Czarodziejek i Czarodziejów, po ponad dekadzie rozpatrywania wniosku.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • zestaw 7 kości do gry
  Waga:
  30 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości: Elfickie - Kobaltowo-srebrne

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie