Komplet kości REBEL RPG - Akrylowe - Wróżkowy pyłek

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
18 opinii
  • od 14 lat
"Musisz pomyśleć o czymś cudownym. A takie myśli uniosą cię same w powietrzu."  Wróżkowy pyłek przyda się nie tylko nigdy nie dorastającemu Piotrusiowi Panowi, ale także każdemu, kto wyrusza w przygodę. Teraz, dzięki zestawowi kości akrylowych Wróżkowy pyłek i Twoje rzuty poszybują! Czy ruszysz z nimi na przygodę w Nibylandi, Equestrii czy dowolnym innym świecie, wszędzie tam zabawa będzie iście wystrzałowa.  Przed Tobą komplet kości marki Rebel, czyli siedem precyzyjnie wykonanych akrylowych kości do gier fabularnych. Doskonałe złote cyfry i wyważenie sprawią, że będziesz po nie sięgać przy okazji każdej gry! 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
34,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

"Musisz pomyśleć o czymś cudownym. A takie myśli uniosą cię same w powietrzu." 

Wróżkowy pyłek przyda się nie tylko nigdy nie dorastającemu Piotrusiowi Panowi, ale także każdemu, kto wyrusza w przygodę. Teraz, dzięki zestawowi kości akrylowych Wróżkowy pyłek i Twoje rzuty poszybują! Czy ruszysz z nimi na przygodę w Nibylandi, Equestrii czy dowolnym innym świecie, wszędzie tam zabawa będzie iście wystrzałowa. 

Przed Tobą komplet kości marki Rebel, czyli siedem precyzyjnie wykonanych akrylowych kości do gier fabularnych. Doskonałe złote cyfry i wyważenie sprawią, że będziesz po nie sięgać przy okazji każdej gry! 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
100 g

Recenzje

4.44
na podstawie 18 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Akrylowe - Wróżkowy pyłekWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również