Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Czerwono-zielone

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
21 opinii
  • od 14 lat
"Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła."  Dobywając miecza wiedziałeś, na co się piszesz. Kolejne małe zielone ciała padają od Twoich celnych cięć. Jeszcze tylko parę trupów i zadanie będzie wykonane. Nawet niespecjalnie się zastanawiasz, czemu nie stawiają oporu. W tej walce to ty jesteś przecież bohaterem, prawda? Nikt nie opowie tej historii inaczej niż ty, dostaniesz złoto i wkrótce zapomnisz o tej małej wiosce, którą przemalowałeś krwią i trupami mieszkańców. Bezpieczeństwo zostało zapewnione i tylko bogowie mogą cię rozliczyć z tego co się tu stało.  Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie. Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Czerwono-zielone kości określą los zarówno rzucającego jak i jego wrogów. Czy będą to okrutne goblinoidy z Warhammera, czy też zupełnie niewinne istoty - jedno jest pewne, krew się poleje! 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
14,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"Wojna to pokój.

Wolność to niewola.

Ignorancja to siła.

Dobywając miecza wiedziałeś, na co się piszesz. Kolejne małe zielone ciała padają od Twoich celnych cięć. Jeszcze tylko parę trupów i zadanie będzie wykonane. Nawet niespecjalnie się zastanawiasz, czemu nie stawiają oporu. W tej walce to ty jesteś przecież bohaterem, prawda? Nikt nie opowie tej historii inaczej niż ty, dostaniesz złoto i wkrótce zapomnisz o tej małej wiosce, którą przemalowałeś krwią i trupami mieszkańców. Bezpieczeństwo zostało zapewnione i tylko bogowie mogą cię rozliczyć z tego co się tu stało. 

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Czerwono-zielone kości określą los zarówno rzucającego jak i jego wrogów. Czy będą to okrutne goblinoidy z Warhammera, czy też zupełnie niewinne istoty - jedno jest pewne, krew się poleje! 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
40 g
Kod producenta:
2TON/RPG/REDGRN

Recenzje

4.90
na podstawie 21 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Czerwono-zieloneNajbardziej przydatne recenzje

Axygalaxy

Liczba recenzji: 50

Bardzo dobre kości :)


Narowaty

Liczba recenzji: 740

Fajny zestaw klasycznych kości - bez zarzutu ;-)


Marzena

Liczba recenzji: 437

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre kości. Polecam.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również