Komplet kości REBEL RPG - Gęsty rdzeń - Fioletowe (białe cyfry)

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
Podziel się swoją opinią
  • od 14 lat
"Wschód słońca maluje niebo różami, a zachód brzoskwiniami. Od zimnych do ciepłych tonów. Podobnie jest z przejściem od dzieciństwa do starości."  Jaskrawość barw różnych gatunków zwierząt może oznaczać zarówno niebezpieczeństwo jak i chęć przyciągnięcia partnera. Tak samo może być z istotami, które odnajdziesz na kolejnej podróży w nieznane. Różowe, puchate Tribble mogą okazać się potężnym zagrożeniem gdy zostawimy je bez opieki na statku pełnym jedzenia. Czy odkryjesz prawdę za mieniącą się różowymi kolorami istotą z odległej galaktyki? Czasem wiedza nie wystarczy, czas posłużyć się empatią oraz wykonać rzut kośćmi - możliwe, że los się do Ciebie uśmiechnie.  Komplet kości marki Rebel, czyli siedem niezwykle oryginalnych kości w stonowanych kolorach, wzbogaconych o mieniący się brokat, który przepięknie chwyta światło. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Przepięknie mieniące się kolorem fuksji kości sprawdzą się na przeróżnych przygodach i podkreślą twą wewnętrzną dobroć. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
39,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"Wschód słońca maluje niebo różami, a zachód brzoskwiniami. Od zimnych do ciepłych tonów. Podobnie jest z przejściem od dzieciństwa do starości.

Jaskrawość barw różnych gatunków zwierząt może oznaczać zarówno niebezpieczeństwo jak i chęć przyciągnięcia partnera. Tak samo może być z istotami, które odnajdziesz na kolejnej podróży w nieznane. Różowe, puchate Tribble mogą okazać się potężnym zagrożeniem gdy zostawimy je bez opieki na statku pełnym jedzenia. Czy odkryjesz prawdę za mieniącą się różowymi kolorami istotą z odległej galaktyki? Czasem wiedza nie wystarczy, czas posłużyć się empatią oraz wykonać rzut kośćmi - możliwe, że los się do Ciebie uśmiechnie. 

Komplet kości marki Rebel, czyli siedem niezwykle oryginalnych kości w stonowanych kolorach, wzbogaconych o mieniący się brokat, który przepięknie chwyta światło. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Przepięknie mieniące się kolorem fuksji kości sprawdzą się na przeróżnych przygodach i podkreślą twą wewnętrzną dobroć. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek
Waga:
40 g
Kod producenta:
17I72 violet

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Gęsty rdzeń - Fioletowe (białe cyfry)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie