Komplet kości REBEL RPG - Gęsty rdzeń - Morskie (białe cyfry)

Zestaw siedmiu pradawnych kości do gier fabularnych
Podziel się swoją opinią
  • od 14 lat
"Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami." Głębie mórz i oceanów skrywają prawie tak wiele, jak kosmos. Przedziwne istoty głębinowe mogą jawić się zwykłemu człowiekowi jako szkaradne bestie z koszmarów. W tych mrocznych wodach jest coś, co urzeka wielu nurków oraz odkrywców, niektórych na wieki. Dzięki kościom Rebel Gęsty Rdzeń Morski i Ty zostaniesz ujęty urokiem głębi.  Przed Tobą komplet kości marki Rebel, czyli siedem niezwykle oryginalnych kości w stonowanych kolorach, wzbogaconych o mieniący się brokat, który przepięknie chwyta światło. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Nadadzą się zarówno do potężnych walk ze sługami przedwiecznych bogów, jak i dowolnych innych światów - głębia morza znajdzie się wszędzie! 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
39,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,

nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami."

Głębie mórz i oceanów skrywają prawie tak wiele, jak kosmos. Przedziwne istoty głębinowe mogą jawić się zwykłemu człowiekowi jako szkaradne bestie z koszmarów. W tych mrocznych wodach jest coś, co urzeka wielu nurków oraz odkrywców, niektórych na wieki. Dzięki kościom Rebel Gęsty Rdzeń Morski i Ty zostaniesz ujęty urokiem głębi. 

Przed Tobą komplet kości marki Rebel, czyli siedem niezwykle oryginalnych kości w stonowanych kolorach, wzbogaconych o mieniący się brokat, który przepięknie chwyta światło. Niezwykle wysoka jakość odlewu, precyzja żłobienia oraz malowania numerów, czynią z nich podstawowy wybór dla wielu graczy, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Nadadzą się zarówno do potężnych walk ze sługami przedwiecznych bogów, jak i dowolnych innych światów - głębia morza znajdzie się wszędzie! 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek
Waga:
40 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Gęsty rdzeń - Morskie (białe cyfry)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie