Komplet kości REBEL RPG - Metal - Mosiądz

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (7)
Komplet metalowych kości marki Rebel, czyli siedem wysokiej jakości kostek. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu są bardzo wygodne w użyciu.Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium - metalowe kości są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie. Doświadczeni Mistrzowie Gry wyciągają je w kluczowych momentach sesji, by podkreślić wagę wykonywanych rzutów.
6995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Komplet metalowych kości marki Rebel, czyli siedem wysokiej jakości kostek. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu są bardzo wygodne w użyciu.

Pozwól sobie na przyjemność obcowania z produktem premium - metalowe kości są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i zużycie. Doświadczeni Mistrzowie Gry wyciągają je w kluczowych momentach sesji, by podkreślić wagę wykonywanych rzutów.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga (kg):
0.13

5.00
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Metal - Mosiądz


Najbardziej przydatne recenzje

Worf3200

Liczba recenzji: 18

Jak dla mnie ideał :)

Metalowe kości w przystępnej (jak na ten rodzaj produktu) cenie. Turlają się aż miło :D. Trochę bardziej profesjonalnie: dobrze wykonane, numery widoczne nawet w słabym świetle (szczególnie gdy źródło światła znajduje się za kostkami). Znacznie lepsze wrażenia z "testowania" niż w wypadku plastikowych odpowiedników. Polecam.


Sensei_Gry

Liczba recenzji: 21

Jak dla mnie ideał :)

Solidne, spakowane jak należy.
Jedyne na co warto zwrócić uwagę to powierzchnia na której się turla - ostrożność w przypadku szklanych blatów wysoce wskazana!


Eruanno

Liczba recenzji: 59

Bardzo ładne i czytelne kostki

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie