Komplet krasnoludzki - Biało-czarny

Zestaw 7 kości
7 opinii
  Zestaw rzadkich i pięknych artefaktów pozostawiony przez Quentina wynalzce. Te kości były polerowane przez mitycznego krasnoludzkiego kowala, dlatego też, cały czas zachowują swój oryginalny biały kolor. Te kości są wypełnione krasnoludzkimi cehami. Rzuć kośćmi. Kości czytelne jak nigdy !
  Wydawca:
  Q-Workshop
  6495

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Zestaw rzadkich i pięknych artefaktów pozostawiony przez Quentina wynalzce. Te kości były polerowane przez mitycznego krasnoludzkiego kowala, dlatego też, cały czas zachowują swój oryginalny biały kolor. Te kości są wypełnione krasnoludzkimi cehami. Rzuć kośćmi. Kości czytelne jak nigdy !


  4.43
  na podstawie 7 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet krasnoludzki - Biało-czarny  Najbardziej przydatne recenzje

  Thornat

  Na młot Moradina ! Na reszcie ktoś pomyślał o fanach krasnoludów =D Szkoda że trochę przesadzili z ilością toporów i młotów na niektórych kościach. Czekamy na kolejne edycje =P


  Radosław Michalak

  Liczba recenzji: 385

  Jak dla mnie ideał :)

  Kości są po prostu nieziemskie. Wzór wytłoczony bardzo dokładnie, farba nałożona bardzo dobrze. Wyglądają co najmniej tak dobrze, jak na zdjęciach. Czytelność kości jest bez zarzutu.
  Jeśli ktoś szuka wypasionego zestawu, to kości krasnoludzkie są na prawdę godne polecenia, zwłaszcza, że cena nie jest wysoka.


  Radosław Michalak

  Liczba recenzji: 385

  Jak dla mnie ideał :)

  Zapomniałem wybrać oceny - oczywiście 5 :)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie