Pokémon: Battle Figure Multi Pack - 6 figurek

Oto Twoje nowe pokemony: Pikachu, Eevee, Scorbunny, Ditto, Sobble i Grookey
2 opinie
  Wciel się w rolę głównego bohatera Asha Ketchuma i stań się najlepszym mistrzem Pokémon na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy - stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich najlepszych wojowników. Zagrzewaj ich do walki i poprowadź do zwycięstwa.Pamiętaj, że niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie - godziny spędzone na treningach wkrótce przyniosą zdumiewające efekty.Zestaw 6 figurek do bitwy Pokémonów, a w nim Pikachu, Eevee, Scorbunny, Ditto, Sobble i Grookey. Prawdziwa gratka dla każdego fana i idealny prezent dla każdego trenera Pokemonów.Zbierz je wszystkie i baw się doskonale z rodzeństwem, kolegami i koleżankami urządzając wspólne pojedynki Pokémon!
  Wydawca:
  Pokemon Company International
  12595

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Wciel się w rolę głównego bohatera Asha Ketchuma i stań się najlepszym mistrzem Pokémon na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy - stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich najlepszych wojowników. Zagrzewaj ich do walki i poprowadź do zwycięstwa.

  Pamiętaj, że niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie - godziny spędzone na treningach wkrótce przyniosą zdumiewające efekty.

  Zestaw 6 figurek do bitwy Pokémonów, a w nim Pikachu, Eevee, Scorbunny, Ditto, Sobble i Grookey. Prawdziwa gratka dla każdego fana i idealny prezent dla każdego trenera Pokemonów.

  Zbierz je wszystkie i baw się doskonale z rodzeństwem, kolegami i koleżankami urządzając wspólne pojedynki Pokémon!

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 6 plastikowych figurek
  Waga:
  400 g

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 2 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pokémon: Battle Figure Multi Pack - 6 figurek

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie