reDrewno: Insert do gry Great Western Trail (druga edycja) i dodatku Kolej na Północ

Insert pasujący do gry strategicznej Great Western Trail (druga edycja) oraz dodatku Kolej na Północ
1 opinia
  reDrewno: Insert do gry Great Western Trail (druga edycja) i dodatku Kolej na Północ pomieści karty w koszulkach klasy Premium o grubości do 100 mikronów (na zdjęciach karty w koszulkach Gamegenic Standard American Prime). Zalecamy zastosowanie koszulek Rebel Standard USA Premium (90 mikronów). Insert mieści dodatek Kolej na Północ. Pojemniki w insercie posiadają grawery ułatwiające posegregowanie elementów. Woreczki przechowywane są razem z żetonami w środku, nie trzeba ich wysypywać. Pojemniki w drobnymi żetonami są zasuwane, co pozwala na pionowe przechowywanie pudełka. Insert nie mieści notatnika punktacji. W przypadku braku dodatku w pudełku pozostanie luz pod wiekiem około 8 mm (grubość planszy z dodatku), zmieści się również notes punktacji. Dodatkowe atuty: szybkie i sprawne przygotowanie rozgrywki i porządkowanie po rozgrywce, maksymalna funkcjonalność przy minimalnej ilości pojemników, pudło domyka się bez uniesienia wieka, pudło można przechowywać w pionie i nic się nie wysypie (musisz posiadać dodatek), insert pomieści karty w koszulkach klasy Premium, układ pojemników w pudle jest intuicyjny. Zestaw zawiera: 1 pojemnik na żetony pomocnicze, żeton targu simentalskiego, planszę Sama, 4 dodatkowe żetony pomocnicze oraz 3 woreczki z żetonami pomocników, niebezpieczeństwa i bandytów, 1 pojemnik segregujący żetony budynków neutralnych oraz budynków prywatnych,  1 pojemnik segregujący żetony: średnich miast, rynku pracy, specjalizacji, 1 pojemnik na żetony wymiany i zawiadowców stacji, 1 zasuwany pojemnik na żetony  na monety o nominale "1" i nominale "5", 3 pojemniki na karty z przekładkami rozdzielające je na poszczególne rodzaje / talie, 4 pojemniki na komponenty Graczy mieszczące: ranczerów w kapeluszu, 15 dysków, 4 znaczniki certyfikatów, 15 oddziałów, lokomotywę, instrukcję sklejenia. Cena obejmuje elementy insertu do samodzielnego sklejenia. Insert wykonany jest z HDF-u o grubości 3 mm, nie jest malowany. Do sklejenia wymagany jest klej WIKOL. Komponenty gry przedstawione na zdjęciach nie wchodzą w skład sprzedawanego zestawu. Produkt może różnić się kolorystycznie od widocznego na zdjęciach - zależy to od partii HDF-u. Produkt nie jest licencjonowany.
  Wydawca:
  reDrewno
  108,95

  Dostępnych 9 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  reDrewno: Insert do gry Great Western Trail (druga edycja) i dodatku Kolej na Północ pomieści karty w koszulkach klasy Premium o grubości do 100 mikronów (na zdjęciach karty w koszulkach Gamegenic Standard American Prime). Zalecamy zastosowanie koszulek Rebel Standard USA Premium (90 mikronów). Insert mieści dodatek Kolej na Północ.

  Pojemniki w insercie posiadają grawery ułatwiające posegregowanie elementów. Woreczki przechowywane są razem z żetonami w środku, nie trzeba ich wysypywać. Pojemniki w drobnymi żetonami są zasuwane, co pozwala na pionowe przechowywanie pudełka.

  Insert nie mieści notatnika punktacji. W przypadku braku dodatku w pudełku pozostanie luz pod wiekiem około 8 mm (grubość planszy z dodatku), zmieści się również notes punktacji.

  Dodatkowe atuty:

  • szybkie i sprawne przygotowanie rozgrywki i porządkowanie po rozgrywce,
  • maksymalna funkcjonalność przy minimalnej ilości pojemników,
  • pudło domyka się bez uniesienia wieka,
  • pudło można przechowywać w pionie i nic się nie wysypie (musisz posiadać dodatek),
  • insert pomieści karty w koszulkach klasy Premium,
  • układ pojemników w pudle jest intuicyjny.

  Zestaw zawiera:

  • 1 pojemnik na żetony pomocnicze, żeton targu simentalskiego, planszę Sama, 4 dodatkowe żetony pomocnicze oraz 3 woreczki z żetonami pomocników, niebezpieczeństwa i bandytów,
  • 1 pojemnik segregujący żetony budynków neutralnych oraz budynków prywatnych, 
  • 1 pojemnik segregujący żetony: średnich miast, rynku pracy, specjalizacji,
  • 1 pojemnik na żetony wymiany i zawiadowców stacji,
  • 1 zasuwany pojemnik na żetony  na monety o nominale "1" i nominale "5",
  • 3 pojemniki na karty z przekładkami rozdzielające je na poszczególne rodzaje / talie,
  • 4 pojemniki na komponenty Graczy mieszczące: ranczerów w kapeluszu, 15 dysków, 4 znaczniki certyfikatów, 15 oddziałów, lokomotywę,
  • instrukcję sklejenia.

  Cena obejmuje elementy insertu do samodzielnego sklejenia. Insert wykonany jest z HDF-u o grubości 3 mm, nie jest malowany. Do sklejenia wymagany jest klej WIKOL. Komponenty gry przedstawione na zdjęciach nie wchodzą w skład sprzedawanego zestawu. Produkt może różnić się kolorystycznie od widocznego na zdjęciach - zależy to od partii HDF-u.

  Produkt nie jest licencjonowany.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • insert do samodzielnego złożenia
  Waga:
  1 kg

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Wszystkie 1
  Z odpowiedzią 0
  Oczekujące na odpowiedź 1

  Czy będzie odpowiedni też do pierwszej edycji gry?

  ~ Maciej 23.01.2024 17:52

  Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie


  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również


  Klienci, którzy kupili reDrewno: Insert do gry Great Western Trail (druga edycja) i dodatku Kolej na Północ, kupili również: