Roubloff: Kolinsky Syntetic - Round Brush 1S15-1 (Black & Gold)

Okrągły pędzel z włosia syntetycznego do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, akwarelami, gwaszem
5 opinii
  Okrągły pędzel z syntetycznego włosia doskonale nadaje się do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, akwarelami a także malowania gwaszem. Smukły kształt pędzla pozwala na tworzenie precyzyjnych linii wymagających szczególnej dokładności, które zapewnia elastyczne włosie. Pędzel posiada okucie z anodyzowanego, złotego aluminium, które idealnie mocuje wysokiej jakości włókna syntetyczne. Co ważne, umocowany jest na matowej, czarnej i krótkiej rączce, która pozwala na wygodną pracę. Jego zdolność do pochłaniania kolorów oraz sprężystość sprawia, że idealnie nadaje się do malowania miniatur ale również sprawdzi się przy większych obiektach. Uwaga! Produkt może różnić się od przedmiotu zaprezentowanego na zdjęciach.
  Wydawca:
  Roubloff
  6,95

  Dostępne 34 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w poniedziałek


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Okrągły pędzel z syntetycznego włosia doskonale nadaje się do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, akwarelami a także malowania gwaszem. Smukły kształt pędzla pozwala na tworzenie precyzyjnych linii wymagających szczególnej dokładności, które zapewnia elastyczne włosie.

  Pędzel posiada okucie z anodyzowanego, złotego aluminium, które idealnie mocuje wysokiej jakości włókna syntetyczne. Co ważne, umocowany jest na matowej, czarnej i krótkiej rączce, która pozwala na wygodną pracę.

  Jego zdolność do pochłaniania kolorów oraz sprężystość sprawia, że idealnie nadaje się do malowania miniatur ale również sprawdzi się przy większych obiektach.

  Uwaga! Produkt może różnić się od przedmiotu zaprezentowanego na zdjęciach.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 1 pędzel
  Waga:
  50 g
  Kod producenta:
  1S15-1

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 5 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Roubloff: Kolinsky Syntetic - Round Brush 1S15-1 (Black & Gold)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie