Safe & Sound: Magnetyczna gablotka na modele

Gablota o wymiarach 354 mm x 245 mm x 120 mm
Podziel się swoją opinią
  Magnetyczna Gablota Safe & Sound to idealne miejsce do przechowywania modeli w trakcie procesu malowania. Dzięki rozwiązaniu firmy Safe & Sound ochronisz swoje modele przed kurzem i brudem, które mogą się gromadzić na modelach podczas dłuższych przerw w malowaniu. Zestaw składa się z plastikowej podstawy z 3 półkami na modele oraz plastikowej przezroczystej osłony. Każda półka posiada doklejoną warstwę folii ferromagnetycznej, do której można przymocować modele na zmagnesowanych podstawkach. Dodatkowe informacje: Chroni modele przed kurzem i brudem podczas procesu malowania; Posiada 3 półki, na których można umieścić modele o wysokościach 65 mm, 85 mm i 105 mm; Półki posiadają  warstwę z folii ferromagnetycznej; Możliwość ustawienia gabloty na stojakach na farbki w celu oszczędności miejsca. To rozwiązanie jest dedykowane szczególnie dla osób, które nie posiadają wydzielonej przestrzeni do malowania. Dzięki stojakom możesz teraz przygotować swoje miejsce do malowania zaledwie w kilka sekund i równie łatwo posprzątać farby i figurki po malowaniu, utrzymując je przy tym w doskonałym porządku! Wymiary gabloty: 354 mm x 245 mm x 120 mm.
  Wydawca:
  Safe & Sound
  99,95

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Magnetyczna Gablota Safe & Sound to idealne miejsce do przechowywania modeli w trakcie procesu malowania.

  Dzięki rozwiązaniu firmy Safe & Sound ochronisz swoje modele przed kurzem i brudem, które mogą się gromadzić na modelach podczas dłuższych przerw w malowaniu. Zestaw składa się z plastikowej podstawy z 3 półkami na modele oraz plastikowej przezroczystej osłony. Każda półka posiada doklejoną warstwę folii ferromagnetycznej, do której można przymocować modele na zmagnesowanych podstawkach.

  Dodatkowe informacje:

  • Chroni modele przed kurzem i brudem podczas procesu malowania;
  • Posiada 3 półki, na których można umieścić modele o wysokościach 65 mm, 85 mm i 105 mm;
  • Półki posiadają  warstwę z folii ferromagnetycznej;
  • Możliwość ustawienia gabloty na stojakach na farbki w celu oszczędności miejsca.

  To rozwiązanie jest dedykowane szczególnie dla osób, które nie posiadają wydzielonej przestrzeni do malowania. Dzięki stojakom możesz teraz przygotować swoje miejsce do malowania zaledwie w kilka sekund i równie łatwo posprzątać farby i figurki po malowaniu, utrzymując je przy tym w doskonałym porządku!

  Wymiary gabloty: 354 mm x 245 mm x 120 mm.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • magnetyczna gablota o wymiarach 354 mm x 245 mm x 120 mm
  Waga:
  600 g
  Kod producenta:
  SAFE-PS05

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Safe & Sound: Magnetyczna gablotka na modele

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie