Sakiewka welurowa - Runiczna - Czarno-złota

Artefakt starożytnych mocy
1 opinia
  Ta welurowa sakiewka to coś więcej niż tylko woreczek na Twoje wielościany. Daje Ci aurę mistycyzmu, jakbyś sięgając po ukrytą w środku kostkę, wyciągał symbol swojego losu. I to jest całkiem sensowne, ponieważ kości często są najważniejszymi argumentami w sprawach życia i śmierci postaci podczas sesji, nieprawdaż? Jest wykonana z miękkiego i wytrzymałego materiału, w kolorze czarnym na zewnątrz i złotym wewnątrz, z drobnym nadrukiem złotych run na froncie. Jest elegancka i stylowa, z nutką mistycyzmu, idealna dla Twoich najcenniejszych kości!
  Wydawca:
  Q-Workshop
  63,95

  Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Ta welurowa sakiewka to coś więcej niż tylko woreczek na Twoje wielościany. Daje Ci aurę mistycyzmu, jakbyś sięgając po ukrytą w środku kostkę, wyciągał symbol swojego losu. I to jest całkiem sensowne, ponieważ kości często są najważniejszymi argumentami w sprawach życia i śmierci postaci podczas sesji, nieprawdaż?

  Jest wykonana z miękkiego i wytrzymałego materiału, w kolorze czarnym na zewnątrz i złotym wewnątrz, z drobnym nadrukiem złotych run na froncie. Jest elegancka i stylowa, z nutką mistycyzmu, idealna dla Twoich najcenniejszych kości!

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • welurowa sakiewka na kości

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sakiewka welurowa - Runiczna - Czarno-złota  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie