Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Autumn Ground

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
  Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Potężny Tygrys królewski będzie wyglądał jak ze zdjęcia, gdy jego gąsienice oraz podstawka pokryją się jesienną glebą. To samo można powiedzieć o Kawalerii rodu Stark - wyraźnie ubłocony teren pod kopytami koni i na nich doda realności każdej szarży. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Soiled Snow od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie ciężkiej, jesiennej gleby.  Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
  Wydawca:
  Scale75
  30,95

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Potężny Tygrys królewski będzie wyglądał jak ze zdjęcia, gdy jego gąsienice oraz podstawka pokryją się jesienną glebą. To samo można powiedzieć o Kawalerii rodu Stark - wyraźnie ubłocony teren pod kopytami koni i na nich doda realności każdej szarży. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Soiled Snow od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie ciężkiej, jesiennej gleby. 

  Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 100 ml farby
  Waga:
  150 g
  Kod producenta:
  SAP-007

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Autumn Ground

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie