Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Pandora Blue

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Pływający w głębi oceanu Sahuagin albo Merfolk wyglądalby nieswojo bez niebieskiego cienia, to samo można powiedzieć o Space Marinesach i ich ikonicznej niebieskiej zbroi. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Pandora Blue od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie tafli wody oceanu, wzburzonych mórz, jak i niebieskich elementów zbroi i ekwipunku. Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
Wydawca:
Scale75
30,95

Dostępnych 8 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Pływający w głębi oceanu Sahuagin albo Merfolk wyglądalby nieswojo bez niebieskiego cienia, to samo można powiedzieć o Space Marinesach i ich ikonicznej niebieskiej zbroi. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Pandora Blue od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie tafli wody oceanu, wzburzonych mórz, jak i niebieskich elementów zbroi i ekwipunku.

Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 100 ml farby
Waga:
150 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Pandora Blue

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie