Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Soiled Snow

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
  Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Zmęczony zimnem poszukiwacz czy też francuski piechur z czasów napoleońskich stanie się jeszcze bardziej prawdziwy, gdy teren oraz ubiór wzmocnimy akcentem roztopionego śniegu. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Soiled Snow od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie roztapiającego się, ciężkiego śniegu.  Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
  Wydawca:
  Scale75
  45,95

  Dostępnych 9 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Zmęczony zimnem poszukiwacz czy też francuski piechur z czasów napoleońskich stanie się jeszcze bardziej prawdziwy, gdy teren oraz ubiór wzmocnimy akcentem roztopionego śniegu. Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Soiled Snow od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie roztapiającego się, ciężkiego śniegu. 

  Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 100 ml farby
  Waga:
  150 g
  Kod producenta:
  SAP-008

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Soiled Snow

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również