Scale 75: Soilworks - Pigment - Dark Mud

Półprodukt do tworzenia efektów na makietach, dioramach, podstawkach
Podziel się swoją opinią
  W czasie ofensywy wszyscy się śpieszą. Zadbane mundury dość szybko pokrywają się kurzem i błotem. Tym bardziej, jeśli ofensywę prowadzi się w błotnistej krainie, a twój wóz bojowy otworzył właz dokładnie w największą kałużę w punkcie załadunkowym.  Dzięki pigmentowi Dark Mud od Scale 75 będziesz mógł ozdobić model, podstawkę lub całą makietę sproszkowaną, sypką farbą przypominającą ciemne błoto. Na mundurze padłego przeciwnika, na pojeździe czy też na ubrudzonej ścianie - wszędzie spełni się znakomicie. Nie zapomnij tylko go utrwalić przy pomocy utrwalacza! 
  Wydawca:
  Scale75
  17,95

  Dostępnych 9 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  W czasie ofensywy wszyscy się śpieszą. Zadbane mundury dość szybko pokrywają się kurzem i błotem. Tym bardziej, jeśli ofensywę prowadzi się w błotnistej krainie, a twój wóz bojowy otworzył właz dokładnie w największą kałużę w punkcie załadunkowym. 

  Dzięki pigmentowi Dark Mud od Scale 75 będziesz mógł ozdobić model, podstawkę lub całą makietę sproszkowaną, sypką farbą przypominającą ciemne błoto. Na mundurze padłego przeciwnika, na pojeździe czy też na ubrudzonej ścianie - wszędzie spełni się znakomicie. Nie zapomnij tylko go utrwalić przy pomocy utrwalacza

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • preparat 35 ml
  Waga:
  150 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Pigment - Dark Mud

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie