Scale75: Fu Cat Chu

Mała figurka steampunkowa
Podziel się swoją opinią
  Seria The Smog Riders Steam War od Scale 75 poszerzyła się o nową figurkę. Fu Cat Chu to podły sztukmistrz zachodnich sztuk walki współpracujący z Imperium Otchłani. Wraz z innymi mrocznymi istotami staje na przeszkodzie Sojuszowi Commonsteam w walce o Stygijskie wymiary. Ten przeuroczy, karykaturalny ludek może przyozdobić Twoją szafę lub biurko!  Seria Steam War to figurki wzorowane na grze The Smog Riders: Dimensions of Madness opowiadającej o walce między Sojuszem Commonsteam i Imperium Otchłani.  Zrobiona z żywicy, wysokiej jakości, niepomalowana oraz wymagająca sklejenia figura pozwoli polepszyć umiejętności malarskie każdego pasjonata. Figurka jest w rozmiarze 35mm. 
  Wydawca:
  Scale75
  79,95

  Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka dzisiaj


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Seria The Smog Riders Steam War od Scale 75 poszerzyła się o nową figurkę. Fu Cat Chu to podły sztukmistrz zachodnich sztuk walki współpracujący z Imperium Otchłani. Wraz z innymi mrocznymi istotami staje na przeszkodzie Sojuszowi Commonsteam w walce o Stygijskie wymiary. Ten przeuroczy, karykaturalny ludek może przyozdobić Twoją szafę lub biurko! 

  Seria Steam War to figurki wzorowane na grze The Smog Riders: Dimensions of Madness opowiadającej o walce między Sojuszem Commonsteam i Imperium Otchłani. 

  Zrobiona z żywicy, wysokiej jakości, niepomalowana oraz wymagająca sklejenia figura pozwoli polepszyć umiejętności malarskie każdego pasjonata. Figurka jest w rozmiarze 35mm. 

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • figurka do samodzielnego złożenia i pomalowania

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale75: Fu Cat Chu

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również