Star Wars: Retro - Cara Dune

Kolekcjonerska figurka Retro z bohaterami z serii Gwiezdne Wojny
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Kolekcjonerskie figurki zachwycą każdego fana Gwiezdnych Wojen. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, z ruchomymi elementami i dodatkowymi akcesoriami idealnie naśladują filmowych bohaterów.Do klasycznej linii bohaterów Star Wars dołączają postaci z serii Retro! Każda z figurek posiada ruchome ręce, nogi i wygląda dokładnie tak, jak na ekranie kinowym. Figurki stanowią wspaniały prezent dla kolekcjonerów, a także dzieci, które chętnie przenoszą się w świat fantazji i rozwijają kreatywność - wymyślają nowe przygody i epickie pojedynki swych bohaterów.
Wydawca:
Hasbro
7995

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

Kolekcjonerskie figurki zachwycą każdego fana Gwiezdnych Wojen. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, z ruchomymi elementami i dodatkowymi akcesoriami idealnie naśladują filmowych bohaterów.

Do klasycznej linii bohaterów Star Wars dołączają postaci z serii Retro! Każda z figurek posiada ruchome ręce, nogi i wygląda dokładnie tak, jak na ekranie kinowym. Figurki stanowią wspaniały prezent dla kolekcjonerów, a także dzieci, które chętnie przenoszą się w świat fantazji i rozwijają kreatywność - wymyślają nowe przygody i epickie pojedynki swych bohaterów.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • figurka kolekcjonerska
Waga:
20 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Retro - Cara Dune

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie