Tarot marsylski

Klasyczna talia tarota
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Klasyczna talia tarota, na którą składa się 78 kart w dwóch taliach: arkana wielkie (22) i arkana małe (56). Obecnie istnieją na świecie setki rozmaitych graficznych opracowań tarota. Tzw. tarot marsylski to drukowane początkowo w Marsylii, później także w innych miastach Francji karty tarota, których najstarsza wersja pochodzi z połowy XVI wieku.Produkt powstał z dużym naciskiem na dokładne oddanie detali pierwowzoru w połączeniu z wysoką jakością wykonania, z której słynie firma Piatnik.
Wydawca:
Piatnik
8995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Klasyczna talia tarota, na którą składa się 78 kart w dwóch taliach: arkana wielkie (22) i arkana małe (56).

Obecnie istnieją na świecie setki rozmaitych graficznych opracowań tarota. Tzw. tarot marsylski to drukowane początkowo w Marsylii, później także w innych miastach Francji karty tarota, których najstarsza wersja pochodzi z połowy XVI wieku.

Produkt powstał z dużym naciskiem na dokładne oddanie detali pierwowzoru w połączeniu z wysoką jakością wykonania, z której słynie firma Piatnik.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 78 kart

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Tarot marsylskiPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Tarot marsylski, kupili również:

Wodny szlak

Wodny szlak

5995
Bankrut

Bankrut

3995
Fudżi

Fudżi

12995 11595