The Army Painter - The Original Green Stuff

Masa modelarska Kneadatite do uzupełniania ubytków i nie tylko!
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
Modelarze wykorzystują masę modelarską, aby wzbogacać swoje figurki o dodatkowe szczegóły. Może to przybierać proste formy, jak na przykład dodanie sakiewki, czy ikony. Albo skomplikowane, kiedy rzeźbi się od nowa takie części, jak ramiona, czy broń.Masa modelarska sprzedawana jest w postaci 2 dwukolorowych pasków po 10 cm każdy. Po zmieszaniu obu kolorów tworzy się zielony materiał o konsystencji gliny, który można swobodnie rzeźbić w pożądany kształt.
Wydawca:
Army Painter
3495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Modelarze wykorzystują masę modelarską, aby wzbogacać swoje figurki o dodatkowe szczegóły. Może to przybierać proste formy, jak na przykład dodanie sakiewki, czy ikony. Albo skomplikowane, kiedy rzeźbi się od nowa takie części, jak ramiona, czy broń.

Masa modelarska sprzedawana jest w postaci 2 dwukolorowych pasków po 10 cm każdy. Po zmieszaniu obu kolorów tworzy się zielony materiał o konsystencji gliny, który można swobodnie rzeźbić w pożądany kształt.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 20 cm pasek green stuff'u
Waga (kg):
0.04

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Army Painter - The Original Green Stuff
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie