The Army Painter: Warpaints - Mummy Robes (2017)

Akrylowa farba do malowania modeli
16 opinii
Farba w kolorze jasno-beżowym. Jak sama nazwa wskazuje, każda mumia będzie zachwycona po pomalowaniu tym kolorem. Ale oczywiście nada się też do rzędów wypalonych słońcem, bielejących czaszek czy kości. Farby z serii Warpaints posiadają szeroką gamę kolorów z wysoką zawartością pigmentów i nadają się do modeli z każdej epoki, systemu oraz w dowolnej wielkości. Doskonale pasują do bazy w tym samym kolorze, jak również do dowolnej innej.  Pojemnik 18 ml z nietoksyczną neutralną dla środowiska farbą akrylową.  Czym są Warpaints:    Warpaints to wysoko jakościowe farby akrylowe o doskonałej konsystencji i pokryciu. Część kolorów jak niebieskie odcienie będzie miała lepsze pokrycie niż na przykład żółte - jest to spowodowane pigmentami, które zachowują się różnie zależnie od koloru. Firma Army Painter cały czas pracuje nad jakością farb i stara się, by spełniały wymagania stawiane przez społeczność malarzy.  By uzyskać jak najlepsze wyniki przy malowaniu farbami Warpaints pamiętaj, by dobrze nimi wstrząsnąć. W przypadku mocno odseparowanej farby postępuj według poniższej instrukcji:  Potrząśnij mocno butelką  Wyciśnij trochę odseparowanego medium  Potrząśnij ponownie butelką około 30 sekund  Wyciśnij odrobinę farby i sprawdź jej konsystencję.  Polecamy również dodanie kulek metalowych do butelki z farbą - dzięki nim wstrząsanie będzie o niebo prostsze.  Mokra paleta pozwoli Twoim farbom przetrwać o wiele dłużej pomiędzy malowaniem kolejnych figurek.   Podstawowe praktyki dotyczące farb Warpaints od Army Painter: 
Wydawca:
The Army Painter
12,49

Dostępne 23 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Farba w kolorze jasno-beżowym. Jak sama nazwa wskazuje, każda mumia będzie zachwycona po pomalowaniu tym kolorem. Ale oczywiście nada się też do rzędów wypalonych słońcem, bielejących czaszek czy kości.

Farby z serii Warpaints posiadają szeroką gamę kolorów z wysoką zawartością pigmentów i nadają się do modeli z każdej epoki, systemu oraz w dowolnej wielkości. Doskonale pasują do bazy w tym samym kolorze, jak również do dowolnej innej. 

Pojemnik 18 ml z nietoksyczną neutralną dla środowiska farbą akrylową. 

Czym są Warpaints: 

 

Warpaints to wysoko jakościowe farby akrylowe o doskonałej konsystencji i pokryciu. Część kolorów jak niebieskie odcienie będzie miała lepsze pokrycie niż na przykład żółte - jest to spowodowane pigmentami, które zachowują się różnie zależnie od koloru. Firma Army Painter cały czas pracuje nad jakością farb i stara się, by spełniały wymagania stawiane przez społeczność malarzy. 

By uzyskać jak najlepsze wyniki przy malowaniu farbami Warpaints pamiętaj, by dobrze nimi wstrząsnąć. W przypadku mocno odseparowanej farby postępuj według poniższej instrukcji: 

  • Potrząśnij mocno butelką 
  • Wyciśnij trochę odseparowanego medium 
  • Potrząśnij ponownie butelką około 30 sekund 
  • Wyciśnij odrobinę farby i sprawdź jej konsystencję. 

Polecamy również dodanie kulek metalowych do butelki z farbą - dzięki nim wstrząsanie będzie o niebo prostsze. 

Mokra paleta pozwoli Twoim farbom przetrwać o wiele dłużej pomiędzy malowaniem kolejnych figurek.  

Podstawowe praktyki dotyczące farb Warpaints od Army Painter: 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 pojemnik z farbką (18 ml)
Waga:
28 g
Kod producenta:
WP1440

Recenzje

4.94
na podstawie 16 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Army Painter: Warpaints - Mummy Robes (2017)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie