Toploader Ultra-Pro Super Thick - 1 szt

Sztywna plastikowa koszulka obustronnie przezroczysta
7 opinii
  Toploader to sztywna koszulka na karty - doskonała do transportu i przechowywania. Znakomita ochrona dla najcenniejszych kart. Często jest wykorzystywana także w grze, do umieszczenia w niej obustronnej karty bohatera (World of Warcraft) lub karty "domku" w L5R. Produkt niezniszczalny.Przezroczysty Toploader Ultra-Pro Super Thick został przygotowany dla kart w standardowym rozmiarze 63,5 mm x 88,9 mm i grubości 75 pt. Sztywny plastik okala dokładnie kartę, idealnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami.
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  159

  Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w środę


  Darmowa dostawa w dniach 21-23.01


  Opis

  Toploader to sztywna koszulka na karty - doskonała do transportu i przechowywania. Znakomita ochrona dla najcenniejszych kart. Często jest wykorzystywana także w grze, do umieszczenia w niej obustronnej karty bohatera (World of Warcraft) lub karty "domku" w L5R. Produkt niezniszczalny.

  Przezroczysty Toploader Ultra-Pro Super Thick został przygotowany dla kart w standardowym rozmiarze 63,5 mm x 88,9 mm i grubości 75 pt. Sztywny plastik okala dokładnie kartę, idealnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 1 toploader na kartę
  Waga:
  10 g

  Recenzje

  4.71
  na podstawie 7 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Toploader Ultra-Pro Super Thick - 1 szt

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie