Ultra Pro: Magic the Gathering - Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - 12-Pocket PRO-Binder - Frodo

Bezpiecznie przechowuj swoje karty!
Podziel się swoją opinią
  Ultra-Pro: Magic the Gathering - Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - 12-Pocket PRO-Binder - Frodo to album do zbierania i organizowania ulubionych kart kolekcjonerskich z dodatku Lord of the Rings: Tales of Middle-earth do Magic: the Gathering i nie tylko! Boczne kieszenie i materiał o niskim współczynniku tarcia pomagają utrzymać karty na miejscu. W środku znajduje się 20 stron, z miejscem na 12 kart, co pozwala na przechowywanie do 480 kart w koszulkach. Strony mają czarny kolor zapewniający kartom klasyczny wygląd w ramce.
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  119,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Ultra-Pro: Magic the Gathering - Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - 12-Pocket PRO-Binder - Frodo to album do zbierania i organizowania ulubionych kart kolekcjonerskich z dodatku Lord of the Rings: Tales of Middle-earth do Magic: the Gathering i nie tylko!

  Boczne kieszenie i materiał o niskim współczynniku tarcia pomagają utrzymać karty na miejscu. W środku znajduje się 20 stron, z miejscem na 12 kart, co pozwala na przechowywanie do 480 kart w koszulkach. Strony mają czarny kolor zapewniający kartom klasyczny wygląd w ramce.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • album na karty
  Waga:
  720 g

  Recenzje


  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie