Ultra Pro: Toploader Super Thick - 1 szt

Sztywna plastikowa koszulka obustronnie przezroczysta
9 opinii
  Toploader to sztywna koszulka na karty - doskonała do transportu i przechowywania. Znakomita ochrona dla najcenniejszych kart. Często jest wykorzystywana także w grze, do umieszczenia w niej obustronnej karty bohatera (World of Warcraft) lub karty "domku" w L5R. Produkt niezniszczalny. Przezroczysty Toploader Ultra-Pro Super Thick został przygotowany dla kart w standardowym rozmiarze 63,5 mm x 88,9 mm i grubości 75 pt. Sztywny plastik okala dokładnie kartę, idealnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami.
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  1,59

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Toploader to sztywna koszulka na karty - doskonała do transportu i przechowywania. Znakomita ochrona dla najcenniejszych kart. Często jest wykorzystywana także w grze, do umieszczenia w niej obustronnej karty bohatera (World of Warcraft) lub karty "domku" w L5R. Produkt niezniszczalny.

  Przezroczysty Toploader Ultra-Pro Super Thick został przygotowany dla kart w standardowym rozmiarze 63,5 mm x 88,9 mm i grubości 75 pt. Sztywny plastik okala dokładnie kartę, idealnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 1 toploader na kartę
  Waga:
  10 g
  Kod producenta:
  81347

  Recenzje

  4.78
  na podstawie 9 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ultra Pro: Toploader Super Thick - 1 szt  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie