Ultra Pro: Toploader - Thick

Sztywna plastikowa koszulka obustronnie przezroczysta o większej grubości
2 opinie
  Toploader to sztywna koszulka na karty - doskonała do transportu i przechowywania. Znakomita ochrona dla najcenniejszych kart. Często jest wykorzystywana także w grze, do umieszczenia w niej obustronnej karty bohatera (World of Warcraft) lub karty "domku" w L5R. Produkt niezniszczalny. Przezroczysty Ultra Pro: Toploader - Thick został przygotowany dla kart w standardowym rozmiarze 63,5 mm x 88,9 mm o grubości 55 pt. Sztywny plastik okala dokładnie kartę, idealnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami.
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  0,95

  Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w poniedziałek


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Toploader to sztywna koszulka na karty - doskonała do transportu i przechowywania. Znakomita ochrona dla najcenniejszych kart. Często jest wykorzystywana także w grze, do umieszczenia w niej obustronnej karty bohatera (World of Warcraft) lub karty "domku" w L5R. Produkt niezniszczalny.

  Przezroczysty Ultra Pro: Toploader - Thick został przygotowany dla kart w standardowym rozmiarze 63,5 mm x 88,9 mm o grubości 55 pt. Sztywny plastik okala dokładnie kartę, idealnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami i zniszczeniami.

  Podstawowe informacje

  Waga:
  10 g
  Kod producenta:
  81181

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 2 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ultra Pro: Toploader - Thick  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie