Woreczki strunowe (2 sztuki) 15 cm x 20 cm

2 woreczki
341 opinii
  Rewelacyjne, wspaniałe woreczki, bez których po prostu nie da się grać! Jak nic pozwalają utrzymać porządek w pudełku i ograniczyć rozkładanie gry do minimum, dzięki nim nie będziesz musiał na początku każdej gry bawić się w Kopciuszka, segregując żetony i pionki.  No ale tak szczerze mówiąc są to najzwyczajniejsze na świecie woreczki zamykane na żyłkę, do których można wrzucić różne żetony, counterki i pionki. :) Osobiście bardzo polecamy je do gier planszowych z większą ilością elementów takich jak Osadnicy, Gra o Tron, Warcraft, Doom, Age of Mythology itd. Zamawiając ten produkt otrzymasz 2 woreczki o wymiarach  15 cm x 20 cm. Woreczki są przezroczyste.
  Kod producenta:
  ODDK/WORSTRUN/1520
  1,00

  Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Darmowa dostawa (tydzień darmowej dostawy)


  Opis

  Rewelacyjne, wspaniałe woreczki, bez których po prostu nie da się grać! Jak nic pozwalają utrzymać porządek w pudełku i ograniczyć rozkładanie gry do minimum, dzięki nim nie będziesz musiał na początku każdej gry bawić się w Kopciuszka, segregując żetony i pionki. 

  No ale tak szczerze mówiąc są to najzwyczajniejsze na świecie woreczki zamykane na żyłkę, do których można wrzucić różne żetony, counterki i pionki. :) Osobiście bardzo polecamy je do gier planszowych z większą ilością elementów takich jak Osadnicy, Gra o Tron, Warcraft, Doom, Age of Mythology itd.

  Zamawiając ten produkt otrzymasz 2 woreczki o wymiarach  15 cm x 20 cm. Woreczki są przezroczyste.


  Recenzje

  4.39
  na podstawie 341 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Woreczki strunowe (2 sztuki) 15 cm x 20 cm  Najbardziej przydatne recenzje

  Michzuk

  Liczba recenzji: 7

  Jak dla mnie ideał :)

  zwykłe porządne woreczkie


  CMDR_Blue_R

  Liczba recenzji: 148

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Jak dla mnie ideał :)

  Idealne woreczki na przechowywanie figurek lub kilku mniejszych woreczków strunowych z żetonami. Idealne, aby trzymać woreczki strunowe jednego typu (np. z różnymi żetonami 1 strony frontu) razem.


  mehdi

  Liczba recenzji: 44

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Dobry, solidny produkt

  Woreczki jakie są każdy widzi. Pomagają uporządkować żetony/figurki, czy co tam innego macie, co się poniewiera, a poniewierać się nie ma. Szkoda tylko, że taka cena przy zaledwie dwóch sztukach, skoro można je kupić hurtem dużo korzystniej, no ale tak jak już ktoś wspomniał, trzeba zapłacić żeby mieć wszystko w jednym miejscu.  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również