A Song of Ice & Fire: Frozen Shore Bear Riders (Niedźwiedzi Jeźdźcy z Mroźnego Brzegu)

Figurkowa gra bitewna oparta na bestsellerowych powieściach George'a R. R. Martina
1 opinia
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: A Song of Ice & Fire: Free Folks Starter Set (edycja polska).
A Song of Ice & Fire: Free Folks Starter Set (edycja polska)
Białe niedźwiedzie z głębi krain za Murem są niezwykle potężne, nawet w porównaniu do najokazalszych egzemplarzy niedźwiedziego gatunku. Stojąc, osiągają wzrost dwóch mężczyzn, a potworna siła umożliwia im kruszenie skał i rozrywanie stali. Tylko Dzicy mogli wpaść na tak szalony pomysł, by okiełznać te bestie i na ich grzbietach ruszać do bitwy. Jako "kawaleria" Niedźwiedzi Jeźdźcy z Mroźnego Brzegu są dość powolni i ociężali. Ale podczas gdy konno możesz co najwyżej stratować przeciwnika, niedźwiedź potrafi również gryźć, rozszarpywać i miażdżyć - nawet mężczyzna w pełnej, płytowej zbroi jest dla niego jedynie igraszką. UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Wydawca:
Cool Mini Or Not, Warfactory
174,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Białe niedźwiedzie z głębi krain za Murem są niezwykle potężne, nawet w porównaniu do najokazalszych egzemplarzy niedźwiedziego gatunku. Stojąc, osiągają wzrost dwóch mężczyzn, a potworna siła umożliwia im kruszenie skał i rozrywanie stali. Tylko Dzicy mogli wpaść na tak szalony pomysł, by okiełznać te bestie i na ich grzbietach ruszać do bitwy. Jako "kawaleria" Niedźwiedzi Jeźdźcy z Mroźnego Brzegu są dość powolni i ociężali. Ale podczas gdy konno możesz co najwyżej stratować przeciwnika, niedźwiedź potrafi również gryźć, rozszarpywać i miażdżyć - nawet mężczyzna w pełnej, płytowej zbroi jest dla niego jedynie igraszką.

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 4 figurki niedźwiedzi z jeźdźcami
  • 1 tacka Kawalerii
  • 1 karta Jednostki
Waga:
300 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie