A Song of Ice & Fire: Harma's Vanguard (Straż Przednia Harmy)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: A Song of Ice & Fire: Free Folks Starter Set (edycja polska).
A Song of Ice & Fire: Free Folks Starter Set (edycja polska)
Na północ od Muru konie wciąż stanowią dość rzadki widok, przez co przejazd Straży Przedniej Harmy Psiego Łba to dla Wolnych Ludzi inspirujące przeżycie. W porównaniu do swoich południowych odpowiedników, ci jeźdźcy są bardzo lekko opancerzeni i prymitywnie uzbrojeni. Jednak w armiach Wolnych Ludzi są czymś więcej, niż tylko hałastrą na koniach – pełnią w nich funkcje zwiadowców i szybkich oddziałów uderzeniowych. Ich największa słabość, brak opancerzenia, przeradza się tu w ich największą zaletę - szybkość. UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Wydawca:
Cool Mini Or Not, Warfactory
164,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Na północ od Muru konie wciąż stanowią dość rzadki widok, przez co przejazd Straży Przedniej Harmy Psiego Łba to dla Wolnych Ludzi inspirujące przeżycie. W porównaniu do swoich południowych odpowiedników, ci jeźdźcy są bardzo lekko opancerzeni i prymitywnie uzbrojeni. Jednak w armiach Wolnych Ludzi są czymś więcej, niż tylko hałastrą na koniach – pełnią w nich funkcje zwiadowców i szybkich oddziałów uderzeniowych. Ich największa słabość, brak opancerzenia, przeradza się tu w ich największą zaletę - szybkość.

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 4 figurki zwiadowców na koniach
  • 1 tacka kawalerii
  • 1 karta jednostki
  • instrukcja
Kod producenta:
WFSIF419

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Harma's Vanguard (Straż Przednia Harmy)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie