A Song of Ice & Fire: Lannister Attachments I (Dodatki Lannisterów I)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
4 opinie
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: A Song of Ice & Fire: Stark vs Lannister Starter Set (edycja polska).
A Song of Ice & Fire: Stark vs Lannister Starter Set (edycja polska)
Członkowie rodu Lannister zrobią wszystko, co w ich mocy (a szczególnie w mocy ich głębokiej sakiewki), by utrzymać się na Żelaznym Tronie. Skarbce zostały otwarte, zaś werbownicy ściągają najlepszych z najlepszych, aby przewodzili rodowym wojskom. Ci weterani służą swoim doświadczeniem, latami treningów i przebiegłością, co jest rzadko spotykane wśród typowych żołdaków. Dzięki ich obecności zwykły oddział może zamienić się w elitarną jednostkę siejącą postrach na polu bitwy. Uwaga! To nie jest typowe rozszerzenie z oddziałem do A Song of Ice & Fire - Figurkowej Gry Bitewnej. W pudełku nie znajduje się gotowy do gry oddział, a zestaw 5 oddzielnych dodatków piechoty (po 2 sztuki każdy) i 1 dodatek kawalerii. Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.
Wydawca:
Warfactory, CMON
Kod producenta:
WFSIF216
184,95

Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Darmowa dostawa (tydzień darmowej dostawy)


Opis

Członkowie rodu Lannister zrobią wszystko, co w ich mocy (a szczególnie w mocy ich głębokiej sakiewki), by utrzymać się na Żelaznym Tronie. Skarbce zostały otwarte, zaś werbownicy ściągają najlepszych z najlepszych, aby przewodzili rodowym wojskom. Ci weterani służą swoim doświadczeniem, latami treningów i przebiegłością, co jest rzadko spotykane wśród typowych żołdaków. Dzięki ich obecności zwykły oddział może zamienić się w elitarną jednostkę siejącą postrach na polu bitwy.

Uwaga! To nie jest typowe rozszerzenie z oddziałem do A Song of Ice & Fire - Figurkowej Gry Bitewnej. W pudełku nie znajduje się gotowy do gry oddział, a zestaw 5 oddzielnych dodatków piechoty (po 2 sztuki każdy) i 1 dodatek kawalerii.

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 11 figurek
  • 11 kart dodatków
Waga:
400 g

Recenzje

5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Lannister Attachments I (Dodatki Lannisterów I)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie