A Song of Ice & Fire: Neutral Heroes II (Bohaterowie Neutralni II)

Różnorodny pakiet stronników, dowódców i dodatków
2 opinie
  • 2 osoby
  • wydanie angielskie
  • instrukcja polska
Ziemie Westeros zbyt dobrze znają czas miecza i topora. Zbyt dużo krwii zostało na nich przelane w ostatnich latach. W takich właśnie niespokojnych czasach są ludzie którzy nie chcą podporządkować się jednemu władcy. Zamiast tego starają się osiągnąć własne cele, marzenia - czy po prostu chcą zarobić. I nawet tacy bohaterowie, o często wątpliwej motywacji, mogą efektywnie wpływać na pole bitwy. W zestawie Bohaterów Neutralnych II znajdziecie różnorodny pakiet stronników, dowódców i dodatków - reprezentujących najemników z całego Westeros (a nawet spoza niego). Znajdziecie tu zarówno zahartowanych wojowników jak Bronn czy Brienne. Doświadczonych stronników działających zza kulis jak Jaqen H’ghar i Tycho Nestoris. Oraz nowych dowódców najemnych armii jak Vargo Hoat czy Daario Naharis. Uwaga! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.
Wydawca:
WARFACTORY
Kod producenta:
WFSIF510
184,95

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Darmowa dostawa (tydzień darmowej dostawy)


Opis

Ziemie Westeros zbyt dobrze znają czas miecza i topora. Zbyt dużo krwii zostało na nich przelane w ostatnich latach. W takich właśnie niespokojnych czasach są ludzie którzy nie chcą podporządkować się jednemu władcy. Zamiast tego starają się osiągnąć własne cele, marzenia - czy po prostu chcą zarobić. I nawet tacy bohaterowie, o często wątpliwej motywacji, mogą efektywnie wpływać na pole bitwy.

W zestawie Bohaterów Neutralnych II znajdziecie różnorodny pakiet stronników, dowódców i dodatków - reprezentujących najemników z całego Westeros (a nawet spoza niego). Znajdziecie tu zarówno zahartowanych wojowników jak Bronn czy Brienne. Doświadczonych stronników działających zza kulis jak Jaqen H’ghar i Tycho Nestoris. Oraz nowych dowódców najemnych armii jak Vargo Hoat czy Daario Naharis.

Uwaga! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 figurek do samodzielnego pomalowania
  • 5 kart dodatków
  • 12 kart Taktyk
  • 2 karty stronników
Waga:
400 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Neutral Heroes II (Bohaterowie Neutralni II)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie