Crypt Ghouls

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Te obłąkane i odrażające kreatury głęboko wierzą, że są wspaniałymi żołnierzami olśniewającego imperium. Ghule poszukują świeżego mięsa, zazwyczaj przez zabijanie wszystkiego na swej drodze. Zazwyczaj polują w stadach, rywalizując ze sobą o ochłapy i kawałki nieszczęśnika, który padł ich ofiarą, ale nawet w pojedynkę są groźnym przeciwnikiem. Jeśli tylko spostrzegą na sobie spojrzenie swego władcy, będą walczyć jeszcze zacieklej...w końcu kto nie chciałby być zauważony przez tak dostojny dwór?W tym pudełku znajdziecie części na złożenie 20 modeli Ghuli, wraz z dowódcą, oraz 20 podstawek 25mm i jedna 32mm.
Wydawca:
Games Workshop
11995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Te obłąkane i odrażające kreatury głęboko wierzą, że są wspaniałymi żołnierzami olśniewającego imperium. Ghule poszukują świeżego mięsa, zazwyczaj przez zabijanie wszystkiego na swej drodze. Zazwyczaj polują w stadach, rywalizując ze sobą o ochłapy i kawałki nieszczęśnika, który padł ich ofiarą, ale nawet w pojedynkę są groźnym przeciwnikiem. Jeśli tylko spostrzegą na sobie spojrzenie swego władcy, będą walczyć jeszcze zacieklej...w końcu kto nie chciałby być zauważony przez tak dostojny dwór?

W tym pudełku znajdziecie części na złożenie 20 modeli Ghuli, wraz z dowódcą, oraz 20 podstawek 25mm i jedna 32mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
170 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Crypt Ghouls

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie