Datacards: Space Wolves (2020)

Dodatkowe karty do gry
1 opinia
  • wydanie angielskie
Warhammer 40000 to drugi co do popularności system bitewny w Polsce (po Warhammerze Fantasy Battle). Podczas gry obejmujemy dowodzenie nad armią, której zadanie jest wypełnienie misji. Świat przedstawiany w tym systemie to mroczne, gotyckie science-fiction fantasy. System jest autorstwa firmy Games Workshop. Uwolnij dziką furię i szlachetnego ducha Kosmicznych Wilków, dzięki tym podręcznym kartom pomocniczym! Każdy zestaw doskonale nadaje się do szybkiego zapoznania się z zasadami, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni Stratagem lub moce psioniczne do swoich bitew. Dołączony jest również zestaw kart zaprojektowanych do łatwego śledzenia twoich sag i czynów - zasady unikalne dla kosmicznych wilków, które nagradzają bohaterstwo na polu bitwy! Ten pakiet zawiera następujące karty danych: 7x core Stratagems 1 6x Space Wolves Stratagems 1x Psychiczna moc Porażenia 6 kart psychicznej mocy (dla dyscypliny Tempestas) 6 kart Czynu i Sagi Będziesz potrzebować kopii Codex: Space Marines, Codex Supplement: Space Wolves i Warhammer 40,000 Core Book, aby w pełni wykorzystać te karty.
Wydawca:
Games Workshop
64,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Warhammer 40000 to drugi co do popularności system bitewny w Polsce (po Warhammerze Fantasy Battle). Podczas gry obejmujemy dowodzenie nad armią, której zadanie jest wypełnienie misji. Świat przedstawiany w tym systemie to mroczne, gotyckie science-fiction fantasy. System jest autorstwa firmy Games Workshop.

Uwolnij dziką furię i szlachetnego ducha Kosmicznych Wilków, dzięki tym podręcznym kartom pomocniczym! Każdy zestaw doskonale nadaje się do szybkiego zapoznania się z zasadami, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni Stratagem lub moce psioniczne do swoich bitew. Dołączony jest również zestaw kart zaprojektowanych do łatwego śledzenia twoich sag i czynów - zasady unikalne dla kosmicznych wilków, które nagradzają bohaterstwo na polu bitwy!

Ten pakiet zawiera następujące karty danych:

  • 7x core Stratagems 1
  • 6x Space Wolves Stratagems
  • 1x Psychiczna moc Porażenia
  • 6 kart psychicznej mocy (dla dyscypliny Tempestas)
  • 6 kart Czynu i Sagi

Będziesz potrzebować kopii Codex: Space Marines, Codex Supplement: Space Wolves i Warhammer 40,000 Core Book, aby w pełni wykorzystać te karty.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 36 kart
Waga:
180 g
Kod producenta:
53-02

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Datacards: Space Wolves (2020)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie