Stormcast Eternals Dracothian Guard

Pudełko (2 modele)
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Na grzbietach potężnych i umięśnionych jaszczurów, Dracothian Guard wypowiadają wojnę wszystkim wrogom Zakonu. Tylko najśmielsi i najodważniejsi z szeregów Stormcast Eternals wybierani są do szeregu prób i testów, by otrzymać honor wstąpienia do jednej z dwóch Gwardii: Lightning Echelon lub Thunderwave Echelon.Pierwsza używa najszybszych bestii, by atakować odsłonięte flanki i wykorzystywać każdą okazję i lukę w linii wroga. Druga zaś bazuje na sile swych bestii i jeźdźców by miażdżyć wrogów w dewastującej szarży!
Wydawca:
Games Workshop
17995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Na grzbietach potężnych i umięśnionych jaszczurów, Dracothian Guard wypowiadają wojnę wszystkim wrogom Zakonu. Tylko najśmielsi i najodważniejsi z szeregów Stormcast Eternals wybierani są do szeregu prób i testów, by otrzymać honor wstąpienia do jednej z dwóch Gwardii: Lightning Echelon lub Thunderwave Echelon.

Pierwsza używa najszybszych bestii, by atakować odsłonięte flanki i wykorzystywać każdą okazję i lukę w linii wroga. Druga zaś bazuje na sile swych bestii i jeźdźców by miażdżyć wrogów w dewastującej szarży!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.22

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Stormcast Eternals Dracothian Guard
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie