Stormcast Eternals Dracothian Guard

Pudełko (2 modele)
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Na grzbietach potężnych i umięśnionych jaszczurów, Dracothian Guard wypowiadają wojnę wszystkim wrogom Zakonu. Tylko najśmielsi i najodważniejsi z szeregów Stormcast Eternals wybierani są do szeregu prób i testów, by otrzymać honor wstąpienia do jednej z dwóch Gwardii: Lightning Echelon lub Thunderwave Echelon.Pierwsza używa najszybszych bestii, by atakować odsłonięte flanki i wykorzystywać każdą okazję i lukę w linii wroga. Druga zaś bazuje na sile swych bestii i jeźdźców by miażdżyć wrogów w dewastującej szarży!
Wydawca:
Games Workshop
17995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Na grzbietach potężnych i umięśnionych jaszczurów, Dracothian Guard wypowiadają wojnę wszystkim wrogom Zakonu. Tylko najśmielsi i najodważniejsi z szeregów Stormcast Eternals wybierani są do szeregu prób i testów, by otrzymać honor wstąpienia do jednej z dwóch Gwardii: Lightning Echelon lub Thunderwave Echelon.

Pierwsza używa najszybszych bestii, by atakować odsłonięte flanki i wykorzystywać każdą okazję i lukę w linii wroga. Druga zaś bazuje na sile swych bestii i jeźdźców by miażdżyć wrogów w dewastującej szarży!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
220 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Stormcast Eternals Dracothian Guard

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie