Tyranid Venomthropes / Zoanthropes (2014)

3 modele
3 opinie
  • wydanie angielskie
Warhammer 40000 to drugi co do popularności system bitewny w Polsce (po Warhammerze Fantasy Battle). Podczas gry obejmujemy dowodzenie nad armią, której zadanie jest wypełnienie misji. Świat przedstawiany w tym systemie to mroczne, gotyckie science-fiction fantasy. System jest autorstwa firmy Games Workshop.Tyranidzi to bezmyślna rasa szybko ewoluujących i potrafiących dostosować się do niemal każdej sytuacji potworów. Ich celem jest eliminacja wszystkich innych ras. Potrafią wytworzyć broń ze swego ciała a także rozmnażają się zarodnikowo.  Z elementów w pudełku można złożyć Venomthropes, Zoanthropes i/lub Neurothrope.
Wydawca:
Games Workshop
214,95
184,95
-14%

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Warhammer 40000 to drugi co do popularności system bitewny w Polsce (po Warhammerze Fantasy Battle). Podczas gry obejmujemy dowodzenie nad armią, której zadanie jest wypełnienie misji. Świat przedstawiany w tym systemie to mroczne, gotyckie science-fiction fantasy. System jest autorstwa firmy Games Workshop.

Tyranidzi to bezmyślna rasa szybko ewoluujących i potrafiących dostosować się do niemal każdej sytuacji potworów. Ich celem jest eliminacja wszystkich innych ras. Potrafią wytworzyć broń ze swego ciała a także rozmnażają się zarodnikowo.  

Z elementów w pudełku można złożyć Venomthropes, Zoanthropes i/lub Neurothrope.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
180 g

Recenzje

5.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Tyranid Venomthropes / Zoanthropes (2014)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie