Vulkite Berzerkers

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie angielskie
Znani na całym świecie za swe bojowe męstwo i absolutny brak strachu gdy mierzą się z przeciwnikami znacznie większymi od siebie. Vulkite Berzerkers wzbudzają strach w swych przeciwnikach, gdyż potrafią wyrzymywać śmiertelne dla innych rany. Runy w ich ciele z magicznego złota lśnią jeszcze jaśniej gdy rozbrzmiewa dźwięk Rogu Grimnira, a wola do walki rozpala ich serca. Pudełko zawiera 10 modeli tych zajadłych wojowników, których możesz uzbroić w Fyresteel Handaxe, Fyresteel War-pick, Fyresteel Throwing Axe jak i dodać im Bladed Slingshields.
Wydawca:
Games Workshop
16995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w środę


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Znani na całym świecie za swe bojowe męstwo i absolutny brak strachu gdy mierzą się z przeciwnikami znacznie większymi od siebie. Vulkite Berzerkers wzbudzają strach w swych przeciwnikach, gdyż potrafią wyrzymywać śmiertelne dla innych rany. Runy w ich ciele z magicznego złota lśnią jeszcze jaśniej gdy rozbrzmiewa dźwięk Rogu Grimnira, a wola do walki rozpala ich serca.

Pudełko zawiera 10 modeli tych zajadłych wojowników, których możesz uzbroić w Fyresteel Handaxe, Fyresteel War-pick, Fyresteel Throwing Axe jak i dodać im Bladed Slingshields.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Vulkite Berzerkers
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie