Vulkite Berzerkers

1 opinia
  • wydanie angielskie
Znani na całym świecie za swe bojowe męstwo i absolutny brak strachu gdy mierzą się z przeciwnikami znacznie większymi od siebie. Vulkite Berzerkers wzbudzają strach w swych przeciwnikach, gdyż potrafią wyrzymywać śmiertelne dla innych rany. Runy w ich ciele z magicznego złota lśnią jeszcze jaśniej gdy rozbrzmiewa dźwięk Rogu Grimnira, a wola do walki rozpala ich serca. Pudełko zawiera 10 modeli tych zajadłych wojowników, których możesz uzbroić w Fyresteel Handaxe, Fyresteel War-pick, Fyresteel Throwing Axe jak i dodać im Bladed Slingshields.
Wydawca:
Games Workshop
174,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Znani na całym świecie za swe bojowe męstwo i absolutny brak strachu gdy mierzą się z przeciwnikami znacznie większymi od siebie. Vulkite Berzerkers wzbudzają strach w swych przeciwnikach, gdyż potrafią wyrzymywać śmiertelne dla innych rany. Runy w ich ciele z magicznego złota lśnią jeszcze jaśniej gdy rozbrzmiewa dźwięk Rogu Grimnira, a wola do walki rozpala ich serca.

Pudełko zawiera 10 modeli tych zajadłych wojowników, których możesz uzbroić w Fyresteel Handaxe, Fyresteel War-pick, Fyresteel Throwing Axe jak i dodać im Bladed Slingshields.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
180 g
Kod producenta:
99120205015

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Vulkite BerzerkersWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie