Warhammer 40,000: Codex - Tyranids

Niezbędny przewodnik
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Tyranidy to rój obcych z kosmosu kierowany umysłem Hive Mind. Bezustannie nacierają na nowe systemy, nie poddając się negocjacjom ani ucieczce. Ich broń to symbiotyczne organizmy, zdolne do niszczenia zdobyczy kwasem, żywymi pociskami i energią psioniczną. Książka Codex - Tyranids zawiera zasady gry Tyranidami - opisy ich biologii, flot rojów i historii inwazji. W środku znajduje się m.in. 47 kart danych, zasady Crusade i Combat Patrol oraz inspirujące ilustracje miniatur. W podręczniku znajdziesz jednorazowy kod do odblokowania zawartości Codex: Tyranids w grze Warhammer 40,000: The App.
Wydawca:
Games Workshop
143,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Tyranidy to rój obcych z kosmosu kierowany umysłem Hive Mind. Bezustannie nacierają na nowe systemy, nie poddając się negocjacjom ani ucieczce. Ich broń to symbiotyczne organizmy, zdolne do niszczenia zdobyczy kwasem, żywymi pociskami i energią psioniczną.

Książka Codex - Tyranids zawiera zasady gry Tyranidami - opisy ich biologii, flot rojów i historii inwazji. W środku znajduje się m.in. 47 kart danych, zasady Crusade i Combat Patrol oraz inspirujące ilustracje miniatur.

W podręczniku znajdziesz jednorazowy kod do odblokowania zawartości Codex: Tyranids w grze Warhammer 40,000: The App.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 120 stron
Waga:
524 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer 40,000: Codex - Tyranids

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie