Komentarze do produktu: Carcassonne: dodatek Świta


SaszaPL [ dodano: 21.05.2015 ]
Trudno napisać coś więcej ponad już wspomniane zalety i wady tego dodatku. Jedyne co należy podkreślić to: POLECAM.
0
Materix [ dodano: 25.04.2015 ]
Ładnie wykonany i nie wprowadzający za wiele zamieszania w zasady gry dodatek.
0
Przemek [ dodano: 27.10.2014 ]
Czy będzie jeszcze możliwość zakupienia tego dodatku? Gram z nim na tablecie i brakuje mi go w fizycznej wersji :)
0
Łowca
Avril [ dodano: 16.09.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Co tu mówić. Dobry mini-dodatek do świetnej gry. Wprowadza trochę zamieszania, ale nie tyle ile niekótre inne zmyśle próby utrudnienia gry innym :)
0
Szczęściarz
Tyrkin [ dodano: 23.06.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jeden z najlepszych dodatków do Carcassonne! :) wspaniała cena, wykonanie pionków po prostu cudowne! pomysł też wspaniały :) Dla każdego kto posiada podstawowe Carcassonne po prostu MUS! Daję ogromną 5+ temu produktowi i gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco polecam!!!!!
1
Marzyciel
Lopez760 [ dodano: 17.06.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo fajny dodatek. Wykonanie prawie idealne ponieważ każdy Fantom posiada niewielki ubytek na kancie nogi - sprawdzone na dwóch kompletach. Świetnie rozwiązuje problem gdy wylosuje się płytkę z trzema lub nawet czterema elementami miasta. Reasumując - dodatek warty kupienia.
0
Miejscowy
Draakhan [ dodano: 31.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo malutki dodatek, ale za to jak bardzo użyteczny. Jeśli miałbym określić częstość wyzwalania się jego mechaniki w trakcie gry, to dzieje się to bardzo często w porównaniu do niektórych innych dodatków, stających się czasami "dostarczycielami nowych płytek". Jako ciekawostka, mimo częstego używania go w grze bardzo rzadko leży on na kafelku na planszy, jeśli już to raczej w końcówce gry. Najczęściej jest on wykorzystywany w rozgrywkach przez stwierdzenie "Byłem tu", gdy ktoś oprócz zajęcia jakiegoś terenu, przy okazji domyka sobie coś i wykorzystuje do zgarnięcia punktów nie ruszanego z zasobów w ogóle fantoma.
1
Weteran
Mad Pablo [ dodano: 21.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo fajny mikro dodatek. Wreszcie można zrobić to o czym każdy nieraz marzył w podczas rozgrywki - postawić 2 ludków na jednym polu. Zdecydowanie polecam.
0
Miłośnik
Elessar11 [ dodano: 19.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ten dodatek to 6 bardzo ładnych przezroczystych meeplów zamkniętych w małym pudełku w kształcie dużego Meepla. Osobiście posiadam dużo dodatków do Carcassonne, dlatego zakupiłem ten produkt , aby go używać jako znaczniki na planszy punktacji, a standardowe pionki wykorzystać podczas rozgrywki. Całkowicie nie używam ich w grze jako fantomów.
1
Agnieszka [ dodano: 12.01.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
fanotomy są śliczne! Szkoda, że sposób ich używania nie jest po polsku dołączony do opakowania, a trzeba go spisać ze strony Rebel. To jedyna słabość. Dla wiernych Carcassonne dodatkowy poddany to dodatkowa szansa na rozbudowanie swojej strategii.
0
Bartosz Smolik [ dodano: 15.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Niedrogi mini-dodatek, najlepszy z wszystkich wydanych (nawet lepszy od niektórych dużych dadatków). Jedyny dodatek do Carcassonne który zawsze jest w grze. Zdecydowanie wart posiadania - kupować!
2
Pułkownik
Krzysztof Wojdyło [ dodano: 03.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Najsensowniejszy z całej linii mini-dodatków. O ile większość pozostałych jest taka sobie i nie używamy ich zbyt często, tak te pionki na dobre zagościły w naszych rozgrywkach. Są naprawdę śliczne, ale także funkcjonalne, co na tle reszty maleństw wypada zdecydowanie na plus. Warto je mieć dla samego ich wyglądu, bo po prostu dodają grze uroku. Jakby mnie kto pytał, to jest to jedyny z mikrusów, który szczerze polecam kupić. Resztę można sobie bez większego żalu odpuścić.
2
Justyna Piechota [ dodano: 03.10.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
niby tylko "pionki" ale to chyba mój ulubiony dodatek. Przyznaję, ze używam ich jako znaczników punktacji. Cóż, są po prostu śliczne.
0
Jacek Blacharski [ dodano: 28.02.2013 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Trochę mały ten dodatek ale przynajmniej bardzo dobrze wykonany. Dla zagorzałych fanów - polecam.
0
Svartisen [ dodano: 26.10.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dosyć udany dodatek. Polecam, zwłaszcza jeśli czyjeś Carcassonne zawiera już kilka innych dodatków i prawie podwoiło liczbę płytek w stosunku do podstawki. Wówczas dodatkowy meeple jest jak znalazł. Dla podniesienia poziomu trudności nie używam fantoma jako zwykłego meeple'a a tylko jako dodatkowego pionka stawianageo na jedną płytkę.

Rebel jak zwykle na zasłużone 5!
0
Patryk Dobrosz [ dodano: 22.08.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Ciekawy dodatek, bardzo dobrze wykonany wspaniale się prezentuje na półce Carcassonne :D
0
WRS [ dodano: 21.04.2012 ]
@Paweł
"Jedyna rzecz, o której należy pamiętać to fakt, że do jego postawienia musimy mieć dostępnego "drewniaka". "

Nie jest to prawdą!
Fantom może być użyty dwojako.
Jako zwyczajny(!) pionek.
Albo w swojej specjalnej roli, jako drugi umieszczany na kaflu. I tylko wtedy potrzebujemy "drewna": zwykłego meepla, dużego, burmistrza, wózka.
2
TomB [ dodano: 21.04.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jaki jest ten dodatek, każdy widzi. Zasada gry jest elementarnie prosta i można ją wprowadzić stosując dowolny znacznik, zamiast półprzezroczystych meepli. Tu się płaci właśnie za nie i kto lubi całą grę, na pewno nie pożałuje tego zakupu.
0
Weteran
Louve [ dodano: 08.04.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Niby nic wielkiego, a jednak dodatkowy pionek zawsze cieszy, zwłaszcza, gdy jest wykonany w tak ładnego, przeźroczystego plastiku :-)
0
Nocny Marek
Paweł [ dodano: 22.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Niby taki mikro dodatek, ale w bardzo wyrównanych rozgrywkach potrafi przechylić szalę zwycięstwa na korzyść osoby zagrywającej plastikowego meepla w końcówce - np. przy domknięciu sporego miasta z jednoczesnym uzyskaniem kontroli nad przylegającą łąką.

Jedyna rzecz, o której należy pamiętać to fakt, że do jego postawienia musimy mieć dostępnego "drewniaka". Jest to ważne szczególnie w przypadku współgraczy, którzy zaczynają rozgrywkę z tym dodatkiem i często planują akcję myśląc, że mają po prostu o jednego ludzika więcej - a potem już wszystko toczy się w zawrotnym tempie "Nie widziałem/łam", "Zrobiłbym/łabym wszystko inaczej w poprzednim ruchu" itd.
2
Michał Markiewicz [ dodano: 20.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Drobny ale bardzo fajny mini dodatek do genialnej gry. Dodatkowa akcja w tym samym ruchu zawsze się przydaje i nieraz pozwala rozwiązać sprawę ciężkich dylematów czy postawić piona tu czy tu. Dla fanów Carcassonne według mnie to pozycja obowiązkowa.
Rebel ponadto bez szwanku jak zawsze.
1
Anna [ dodano: 07.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Mały dodatek (wręcz dodateczek) a fanów Carcassonna na pewno ucieszy. Jaka to frajda postawić dwóch ludków zamiast jednego :)
0
Artur Jan Fijałkowski [ dodano: 25.11.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Po jednym dodatkowym meeplu na głowę zawsze się przyda. Poza tym pleksiglasowe chłopki wyglądają naprawdę świetnie!
0
Mikołaj [ dodano: 28.07.2011 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Dodatek wydany z okazji okrągłego jubileuszu gry Carcassonne. Przezroczyste "meeple" wygląda bardzo ładnie. Mechanika, którą wprowadza ten dodatek nie jest specjalnie rewolucyjna i nie tracimy nic grając bez tego dodatku.

Niemniej w takiej cenie jest to miły prezent dla fanów serii.
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl