A Most Dangerous Time

Japonia w chaosie 1570-1584
2 opinie
  • 2 osoby
  • 240 - 1200 minut
  • wydanie angielskie
  A Most Dangerous Time skupia się na jednym z najstraszniejszych okresów w całej historii Japonii - latach 1570-1584. Oda Nobunaga, postać ciesząca się szacunkiem w japońskiej historii, walczy przeciwko całej Japonii, zaś zwycięzca stanie się niekwestionowanym władcą całego państwa. Dzięki tej grze Tetsuya Nakamura osiągnąć sławę. Jak można było się przekonać dzięki grom Fire in the Sky i A Victory Lost z wydawnictwa MMP, Nakamura umożliwia wyjątkowy wgląd w historię wojskowości. MMP z dumą przedstawia grę, którą uważa za swoje najdoskonalsze dzieło. Wykorzystując unikalną mechanikę, Nakamura prezentuje najbardziej do tej pory drobiazgową symulację tego okresu historii. Nie przegapcie tej gry, ponieważ jest ona jedną z najlepszych, jakie powstały!
Autor:
Tetsuya Nakamura
Wydawca:
IGS
299,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

 

A Most Dangerous Time skupia się na jednym z najstraszniejszych okresów w całej historii Japonii - latach 1570-1584. Oda Nobunaga, postać ciesząca się szacunkiem w japońskiej historii, walczy przeciwko całej Japonii, zaś zwycięzca stanie się niekwestionowanym władcą całego państwa.


Dzięki tej grze Tetsuya Nakamura osiągnąć sławę. Jak można było się przekonać dzięki grom Fire in the Sky i A Victory Lost z wydawnictwa MMP, Nakamura umożliwia wyjątkowy wgląd w historię wojskowości. MMP z dumą przedstawia grę, którą uważa za swoje najdoskonalsze dzieło.


Wykorzystując unikalną mechanikę, Nakamura prezentuje najbardziej do tej pory drobiazgową symulację tego okresu historii. Nie przegapcie tej gry, ponieważ jest ona jedną z najlepszych, jakie powstały!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 mapa;
  • 2,5 arkusza z żetonami;
  • 1 kolorowa instrukcja;
  • 2 talie (w sumie 110) kart o „jakości pokerowej”;
  • 8 sześciościennych kości.
Waga:
750 g
Kod producenta:
MMPAMDT


Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Most Dangerous TimeWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie