After The Virus

Kooperacyjna gra z zombie autora kultowej Terraformacji Marsa
4 opinie
 • 1 - 3 osoby
 • od 10 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie angielskie
Stało się! Fani horrorów klasy B przewidzieli to już dawno. Wreszcie cały świat przekonał się, że mieli rację - wirus zombie zaatakował ludzkość. W wyniku tej katastrofy zginęło 90% populacji. Większość pozostałych przy życiu przekształciła się w bezrozumne monstra łaknące krwi i mózgów. Garstka ocalałych stała się słaba i bezbronna. Czy przetrwają ten niebezpieczny czas i nadadzą życiu chociaż namiastkę porządku i spokoju? Przygotowaliśmy polską instrukcję After The Virus, zapraszamy do lektury!  After The Virus to kooperacyjna gra karciana polegająca na budowaniu talii. W trakcie rozgrywki Ty i Twoi przyjaciele spróbujecie przetrwać w morderczych warunkach i ochronić jak najwięcej ocalałych. Nie spodziewajcie się jednak, że uda Wam się łatwo przeżyć - atakujących zombie cały czas przybywa! Twoja talia atakowana jest przez zombie za każdym razem kiedy tasujesz karty. Cały czas musisz przeczesywać teren w poszukiwaniu użytecznych broni i innych przydatnych przedmiotów. Niektóre akcesoria można dodać do swojej talii wyłącznie wtedy gdy inne postaci przebywają w pobliżu Ciebie, innych kart będziesz mógł użyć wyłącznie raz na grę. Dobre zarządzanie talią jest niezbędne, jeśli chcesz ukończyć misje nim zmiażdży Cię przerażająca horda zombie. After The Virus to niewybaczająca błędów gra kooperacyjna, która wyciśnie z Was siódme poty!
Autor:
Jacob Fryxelius
Ilustracje:
Daniel Fryxelius
Wydawca:
FryxGames
79,95
44,95
-44%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 79,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Stało się! Fani horrorów klasy B przewidzieli to już dawno. Wreszcie cały świat przekonał się, że mieli rację - wirus zombie zaatakował ludzkość. W wyniku tej katastrofy zginęło 90% populacji. Większość pozostałych przy życiu przekształciła się w bezrozumne monstra łaknące krwi i mózgów. Garstka ocalałych stała się słaba i bezbronna. Czy przetrwają ten niebezpieczny czas i nadadzą życiu chociaż namiastkę porządku i spokoju?

Przygotowaliśmy polską instrukcję After The Virus, zapraszamy do lektury

After The Virus to kooperacyjna gra karciana polegająca na budowaniu talii. W trakcie rozgrywki Ty i Twoi przyjaciele spróbujecie przetrwać w morderczych warunkach i ochronić jak najwięcej ocalałych. Nie spodziewajcie się jednak, że uda Wam się łatwo przeżyć - atakujących zombie cały czas przybywa!

Twoja talia atakowana jest przez zombie za każdym razem kiedy tasujesz karty. Cały czas musisz przeczesywać teren w poszukiwaniu użytecznych broni i innych przydatnych przedmiotów. Niektóre akcesoria można dodać do swojej talii wyłącznie wtedy gdy inne postaci przebywają w pobliżu Ciebie, innych kart będziesz mógł użyć wyłącznie raz na grę. Dobre zarządzanie talią jest niezbędne, jeśli chcesz ukończyć misje nim zmiażdży Cię przerażająca horda zombie.

After The Virus to niewybaczająca błędów gra kooperacyjna, która wyciśnie z Was siódme poty!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 4 plansze postaci
 • 3 talie postaci
 • 10 znaczników ran
 • 3 znaczniki fali
 • 3 znaczniki ocalonych
 • 1 arkusz misji
 • instrukcja w j. angielskim
Waga:
570 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie