Age of Steam - America and Europe Expansion

Dwustronna mapa
Podziel się swoją opinią
  • 3 - 5 osób
  • od 12 lat
  • 120 - 180 minut
  • wydanie angielskie
To kolorowe rozszerzenie Age of Steam autorstwa Teda Alspacha zawiera dwie nowe mapy: Amerykę oraz Europę. Age of Steam: America rozgrywa się podczas epoki wielkiej ekspansji. Rząd dofinansowuje wasze lokomotywy, oddając wam do dyspozycji potężny pociąg „6” w momencie, w którym zaczynacie budować swoją sieć kolejową. Niestety, konkurencja nie zasypuje gruszek w popiele, a w kraju dostępna jest tylko ograniczona ilość towarów, wskutek czego każda tura jest niezwykle istotna dla podejmowanych strategii. Niniejsze rozszerzenie do Age of Steam charakteryzuje się następującymi niezwykłymi cechami: Potężny darmowy pociąg „6”: Zaczynacie z lokomotywą „6” i nie musicie nic za nią płacić. Niedostatek towarów: Każde miasto zaczyna grę z tylko jednym towarem, zaś każdy gracz może dostarczyć wyłącznie jeden towar na turę. Ilość graczy: 3-6 Age of Steam: Europe oddaje pod waszą kontrolę rozwijający się z błyskawiczną szybkością, wyjątkowo wydajny system kolejowy Europy Zachodniej. Macie możliwość konstruowania torów o wysokiej przepustowości i pozwalających na osiąganie wysokich szybkości, dzięki czemu w najistotniejszych punktach systemu kolejowego możecie podwoić swoje zyski. Niniejsze rozszerzenie do Age of Steam charakteryzuje się następującymi niezwykłymi cechami: Połączenia ekspresowe: Każdy gracz może zbudować połączenie ekspresowe, którego konstrukcja jest wprawdzie dwukrotnie kosztowniejsza, jednak zapewnia dwa punkty zysku gdy przesyłany jest nim towar. Produkcja towarów kontrolowana przez graczy: Gracz, który decyduje się na akcję Produkcja, określa jakie towary pojawią się na obszarze gry. Jeśli nikt nie wybierze tej akcji, na planszę nie trafią nowe towary. Ilość graczy: 3-5
Autor:
Ted Alspach
Wydawca:
Bezier Games
129,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

To kolorowe rozszerzenie Age of Steam autorstwa Teda Alspacha zawiera dwie nowe mapy: Amerykę oraz Europę.


Age of Steam: America rozgrywa się podczas epoki wielkiej ekspansji. Rząd dofinansowuje wasze lokomotywy, oddając wam do dyspozycji potężny pociąg „6” w momencie, w którym zaczynacie budować swoją sieć kolejową. Niestety, konkurencja nie zasypuje gruszek w popiele, a w kraju dostępna jest tylko ograniczona ilość towarów, wskutek czego każda tura jest niezwykle istotna dla podejmowanych strategii.


Niniejsze rozszerzenie do Age of Steam charakteryzuje się następującymi niezwykłymi cechami:

Potężny darmowy pociąg „6”: Zaczynacie z lokomotywą „6” i nie musicie nic za nią płacić.

Niedostatek towarów: Każde miasto zaczyna grę z tylko jednym towarem, zaś każdy gracz może dostarczyć wyłącznie jeden towar na turę.

Ilość graczy: 3-6


Age of Steam: Europe oddaje pod waszą kontrolę rozwijający się z błyskawiczną szybkością, wyjątkowo wydajny system kolejowy Europy Zachodniej. Macie możliwość konstruowania torów o wysokiej przepustowości i pozwalających na osiąganie wysokich szybkości, dzięki czemu w najistotniejszych punktach systemu kolejowego możecie podwoić swoje zyski.


Niniejsze rozszerzenie do Age of Steam charakteryzuje się następującymi niezwykłymi cechami:

Połączenia ekspresowe: Każdy gracz może zbudować połączenie ekspresowe, którego konstrukcja jest wprawdzie dwukrotnie kosztowniejsza, jednak zapewnia dwa punkty zysku gdy przesyłany jest nim towar.

Produkcja towarów kontrolowana przez graczy: Gracz, który decyduje się na akcję Produkcja, określa jakie towary pojawią się na obszarze gry. Jeśli nikt nie wybierze tej akcji, na planszę nie trafią nowe towary.

Ilość graczy: 3-5

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • Dwustronna mapa
Kod producenta:
PE402


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Age of Steam - America and Europe Expansion

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie