Android: Mainframe

Podziel się swoją opinią
  • 2 - 4 osoby
  • od 12 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Biegnij szybko, wygrywaj grubo! Android: Mainframe to szybka gra strategiczna osadzona w uniwersum niedalekiej przyszłości Android. Runners to określenie cyberprzestępców, którzy włamują się do sieci wielkich korporacji dla zdobycia sławy i ogromnych zysków. W tej grze, wcielasz się w jednego z 4 takich hakerów by dostać się do cennych kont bankowych. Grę rozpoczyna się przez ustawienie swego pierwszego punktu wejścia. W kolejnych turach gracze mogą wykonać jedną z 3 akcji: Ustawić kolejny punkt wejścia, uruchomić program lub spasować. Twoim zadaniem jest używanie dostępnych programów by zabezpieczyć jak największą ilość cennych kont. Większość programów tworzy ścieżki między poszczególnymi węzłami sieci, pozwalając Ci na położenie niebieskiego łącznika na planszy. Jeśli uda Ci się odciąć nimi obszar sieci zawierającego tylko Twoje punkty wejścia, zdobędziesz punkty zwycięstwa!
Autor:
Jordi Gene, Gregorio Morales
Wydawca:
Fantasy Flight Games
159,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Biegnij szybko, wygrywaj grubo! Android: Mainframe to szybka gra strategiczna osadzona w uniwersum niedalekiej przyszłości Android.

Runners to określenie cyberprzestępców, którzy włamują się do sieci wielkich korporacji dla zdobycia sławy i ogromnych zysków. W tej grze, wcielasz się w jednego z 4 takich hakerów by dostać się do cennych kont bankowych.

Grę rozpoczyna się przez ustawienie swego pierwszego punktu wejścia. W kolejnych turach gracze mogą wykonać jedną z 3 akcji: Ustawić kolejny punkt wejścia, uruchomić program lub spasować. Twoim zadaniem jest używanie dostępnych programów by zabezpieczyć jak największą ilość cennych kont.

Większość programów tworzy ścieżki między poszczególnymi węzłami sieci, pozwalając Ci na położenie niebieskiego łącznika na planszy. Jeśli uda Ci się odciąć nimi obszar sieci zawierającego tylko Twoje punkty wejścia, zdobędziesz punkty zwycięstwa!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 plastikowa plansza
  • 48 żetonów punktu dostępu
  • 95 plastikowych łączników
  • 75 kart programów
Waga:
950 g
Kod producenta:
FAD02


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Android: MainframeWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie