Archaeology: The New Expedition

Nowe skarby do odkrycia!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 5 osób
  • od 10 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie angielskie
Odkryjcie zaginione skarby Egiptu i zdobądźcie fortunę! Wcielacie się w archeologów, pracujących na wykopaliskach na egipskiej pustyni. Szukajcie odpowiednich elementów, by uzupełnić porwane pergaminy, rozbite naczynia i inne bezcenne artefakty. Handlujcie zyskownie na targowisku, aby zwiększyć wartość swych kolekcji. Sprzedajcie następnie skarby do muzeum, uzyskując jak największy zysk. Uważajcie jednak, bo na pustyni kryje się mnóstwo niebezpieczeństw! Groźna burza piaskowa może pokrzyżować plany waszym ekspedycjom, zaś przebiegli złodzieje czający się koło wykopalisk są gotowi, by skraść wasze cenne odkrycia. Nowa edycja wprowadza namioty, sześć różnych momumentów do eksploracji i zestaw nowych artefaktów!
Autor:
Phil Walker-Harding
Wydawca:
Z-Man Games
Kod producenta:
ZMG41280
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Odkryjcie zaginione skarby Egiptu i zdobądźcie fortunę!

Wcielacie się w archeologów, pracujących na wykopaliskach na egipskiej pustyni. Szukajcie odpowiednich elementów, by uzupełnić porwane pergaminy, rozbite naczynia i inne bezcenne artefakty. Handlujcie zyskownie na targowisku, aby zwiększyć wartość swych kolekcji. Sprzedajcie następnie skarby do muzeum, uzyskując jak największy zysk.

Uważajcie jednak, bo na pustyni kryje się mnóstwo niebezpieczeństw! Groźna burza piaskowa może pokrzyżować plany waszym ekspedycjom, zaś przebiegli złodzieje czający się koło wykopalisk są gotowi, by skraść wasze cenne odkrycia.

Nowa edycja wprowadza namioty, sześć różnych momumentów do eksploracji i zestaw nowych artefaktów!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 106 kart
  • 6 kafelków monumentów
  • Instrukcja
Waga:
320 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie